Mobil 1 etiketleri yol gösterecek

Mobil 1 etiketleri yol gösterecek

Yeni etiketler Mobil 1 ürün gamını, yarış pistinden yola aktarılan teknolojiyi yansıtan bir konsept etrafında bütünleştiriyor. Mobil 1 New Life etiketleri,...

Yeni etiketler Mobil 1 ürün gamını, yarış pistinden yola aktarılan teknolojiyi yansıtan bir konsept etrafında bütünleştiriyor.

Mobil 1 New Life etiketleri, pazarlama ve tüketici etiketleri sınıfında FINAT tarafından sektör birincisi ilan edildi.

Mobil 1 motor yağlarının tamamında yeni etiketlerini kullanmaya başlayan ExxonMobil, ürünün sağladığı faydaları ve viskozite değerlerini açıkça belirten yeni tasarımla müşterilerin araçlarının performansını en üst seviyeye çıkaracak doğru yağı kolayca seçmelerini sağlıyor. Yeni etiketler Rusya, Kuzey Avrupa ülkeleri, Türkiye ve Balkan ülkelerinde satılacak olan bütün Mobil 1 ürünlerinde 11 Nisan 2011?den itibaren kullanılmaya başlanacak.

Tamamen sentetik yağlardan oluşan Mobil 1 ürün gamı, neredeyse her türlü araç ve sürüş koşulu için üstün koruma sağlayan ürünlerden oluşuyor. Mobil 1 ürünlerini yarış pistinden yola aktarılan teknolojiyi yansıtan konsept etrafında birleştiren yeni etiketler, müşterilere daha üstün bir araç performansı vaat ediyor.

Ürün ambalajları ilk bakışta müşteriye her bir Mobil 1 motor yağının üstün özellikleri ve sürücünün ihtiyaçlarını nasıl karşıladığı konusunda özet bilgiler sunuluyor:

Mobil 1 New Life 0W40;motorun 200.000 km?den sonra bile yeniymiş gibi performans göstermesini sağlıyor. Ayrıca, ilk çalıştırmada motora daha hızlı bir koruma sağlayarak motorun en zor koşullarda dahi aşınmasını ve tortu oluşumunu azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

Mobil 1 Peak Life 5W50;tortu ve çamur oluşumunu aktif bir şekilde önleyerek motorun yıpranmasına engel olurken, aynı zamanda temiz kalmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Mobil 1 Extended Life 10W60;aracınızın ömrünü uzatmak için yüksek kilometre değerlerine sahip motorları daha uzun süre koruyacak şekilde üretilmiştir.

Mobil 1 ESP Formula 5W30;emisyonu azaltıcı sistemlerle donatılmış modern dizel ve benzinli araçlar için tasarlanmıştır. Yeni model Dizel Partikül Filtreleriyle (DPF) ve benzinli araçlarda kullanılan Katalitik Konvertörlerle (CAT) tamamen uyumlu olacak şekilde formüle edilmiştir.

Mobil 1 Fuel Economy 0W30;düşük viskoziteli motor yağına ihtiyaç duyan modern motorlar için uygundur ve ACEA A/B5 gereksinimlerini fazlasıyla karşılayarak yakıt tasarrufu sağlar.

Skanem AS tarafından basılan ?Mobil 1 New Life?? etiketleri, pazarlama ve tüketici etiketleri sınıfında, kendinden yapışkanlı etiket sektörünü dünya çapında temsil eden kurum olan FINAT tarafından sektör birincisi ilan edildi. FINAT jürisi ?Mobil 1 New Life?? etiketleri şu sözlerle tanımladı: ?Mobil markasını mükemmel bir şekilde vurgulayan iddialı bir etiket. Saygı uyandırıyor ve kaliteyi temsil ediyor. Sahip olduğu ilginç zemin tasarımı, bu etiketi sıradan yağ ürünlerinden ayırıyor. Etiketteki yarış aracı ürünün güvenirliğini artırıyor.?

Mobil 1, performans mükemmelliği çıtasını son 36 yıldır piyasaya sunduğu her bir formülle sürekli olarak yükselterek dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası konumuna geliyor. Yeni eğik tasarımlı öncü etiketlerin piyasaya sunulmasıyla, sürücülerin kendileri için en uygun yağı seçmeleri ve araçlarının gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaları hedeflenmektedir.

Yeni etiketlerin lansmanı, sentetik motor yağlarının sağladığı fayda ve performans üstünlüklerinin daha iyi anlaşılmasıyla, motorların ve sürücülerinin sentetik motor yağına ihtiyacının arttığı bir döneme denk geliyor.

Hacı Yusuf ÖZER - LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.