Reysaş Lojistik yüzde 15 büyüme hedefliyor

Reysaş Lojistik yüzde 15 büyüme hedefliyor

Bu yıl yüzde 15 büyüme hedefleyen Reysaş Lojistik, devam eden depo yatırımlarının yanı sıra; 500 tren vagon/konteyner, 100 adet TIR ve 150 adet ticari vasıta yatırımı yapmayı planlıyor.

Yurt içi ve yurt dışı taşımacılık, demiryolu taşımacılığı, otel işletmeciliği, taşıt muayene istasyonu işletmeciliği ve depolama hizmetleri alanında hizmet veren Reysaş Lojistik, 2017 yılını yüzde 20 ciro artışı ile tamamladı.

Reysaş'ın 2018 yılı büyüme hedefi ise yüzde 15.

Şirket, faaliyetlerini; 600 TIR, 7 demiryolu istasyonu, bin vagon, bin tren konteyneri, 38 depo, 1 milyon 200 bin metre kare kapalı depolama alanı, 17 TUV Türk Muayene istasyonu işletmesi, GES tesisleri, endüstriyel yem bitki alanları, besi üretim çiftliği ve 2 adet Hilton Oteli ile sürdürüyor.

Sahip olduğu depo çatılarında güneş panelleri ile elektrik üretimi de yapan Reysaş, devam eden yeni depo yatırımlarına paralel olarak elektrik üretim kapasitesini de artırmayı hedefliyor. 

Şirket bu kapsamda, Çayırova'da 60 bin, Orhanlı'da 100 bin, Adana'da 25 bin ve Ankara Gölbaşı'nda 8 bin metrekare kapalı alana sahip olacak depoların inşasını sürdürüyor.

Öte yandan Reysaş, 2018 yılında; 500 tren vagon/konteyner, 100 adet TIR ve 150 adet ticari vasıta yatırımı yapmayı hedefliyor.

Dünya

LOJİPORT

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.