OSB’lerden iltisak hattı ihaleleri

OSB’lerden iltisak hattı ihaleleri

Afyonkarahisar, İscehisar ve İskenderun OSB’leri iltisak hattı yapımı kapsamında hizmet alım ihalesine çıkacak. İhaleler 5 Ekim 2017’de tüm OSB’ler için yapılacak. İhalede kazanan firma, hizmeti 120 gün içerisinde vermiş olacak.

Ana hatlardan depo ve fabrika gibi tesislere çekilen demiryolu bağlantı hattı olarak tanımlanan iltisak hatları kapsamında düzenlenecek ihaleler için geriye sayım başladı. Sanayicilere sundukları hizmetleri bir adım öne taşıyacak olan OSB’ler, ayrı ayrı fakat aynı gün çıkacakları hizmet ve proje ihaleleriyle bölgelerinin çehresini değiştirecek. 1987’de ilk fabrikasını devreye alan Afyonkarahisar OSB, 41 firmasının 22’si üretimde olan İscehisar OSB ve 200 hektarı aşkın alanıyla kent sanayisini omuzlayan İskenderun OSB, bölgesinin ulaşım ve lojistik cazibesini yükseltecek ihale için “doğru kanı” arayacak.

48 kalemlik hizmet

Açık usulde düzenlenecek olan İskenderun OSB İltisak Hattı Yapımına Yönelik Kesin Projelerin Hazırlanması Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri İşi ihalesinde 48 kalemlik hizmet alımı yapılacak. Sarıseki’de maksimum 180 günde verilecek olan mühendislik ve danışmanlık hizmeti ile ilgili ihale, Adana Seyhan’daki TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu Kat:1 adresinde düzenlenecek.

1 saat arayla

Afyonkarahisar OSB İltisak Hattının Bağlanması İçin Uygulama Projelerinin Hazırlanması Mühendislik ve Danışmanlık hizmet alımı açık usul ihalesi, OSB içerisindeki iltisak hattının bağlanması için Afyonkarahisar il sınırları içerisinde alınacak mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini kapsayacak. TCDD 7. Bölge Müdürlüğünde 5 Ekim 2017’de saat 14.30’da gerçekleşecek ihalede kazanan firma, hizmeti 120 gün içerisinde vermiş olacak. Yine kentteki İscehisar OSB de bölgesindeki iltisak hattının bağlanması için aynı hizmeti alacak. Bu hizmet için düzenlenecek ihale ise Afyonkarahisar OSB ihalesinin 1 saat ardından, 15.30’da katılımcılara açılacak. 

 Kaynak: Sanayi Gazetesi

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.