Aktifsped, Goodyear’ın Türkiye’deki ilk FleetOnlineSolutions müşterisi oldu

Aktifsped, Goodyear’ın Türkiye’deki ilk FleetOnlineSolutions müşterisi oldu

Avrupa’nın en büyük filolarından HOYER ’in Türkiye iştiraki olan ve Türkiye’deki yaklaşık 100 araçlık parkı ile likit kimyasal hammadde taşımacılığının önemli filolarından biri sayılan Aktifsped ile Goodyear arasında ilk Fleet First anlaşması imzalandı.

Fleet First sözleşmesi, Goodyear TruckForce bayileri tarafından verilecek düzenli hizmetleri, ServiceLine24H yol yardım hizmetini, Lastik kaplama hizmetini ve Fleet Online Solutions adlı filo yönetimi yazılımı içeren bir toplam filo yönetimi çözüm paketi olarak öne çıkıyor. Bu filo çözümleri paketinin en önemli unsurlarından birini oluşturan FleetOnlineSolutions, dünyanın neresinde olursanız olun, herhangi bir cihazdan filo bilgilerinize erişim sağlayan internet tabanlı bir lastik yönetim sistemi. Sistemin veritabanında araçların, lokasyonların, lastiklerin ve anlaşmaya varılan maddelerin detayları bulunur. Sözleşme kapsamındaki işlemler tüm araçlarda her zaman yapılabilir, böylece hizmet verimliliği maksimum düzeye çıkar ve aracın hizmet dışı süresi en aza iner. 

Bir Goodyear servis sağlayıcı, aracınızda bir işlem tamamladığı zaman, FleetOnlineSolutions kolay okunur bir biçimde işlemi özetler ve raporlama yapar. Tüm bunlara ek olarak sistem, özel servis işlemlerinin sıklığını yönetmek için bir yetkilendirme ve onaylama aracı olarak da kullanılabilir. Her işlem tamamlandığında, FleetOnlineSolutions fatura süreçlerini otomatik olarak gerçekleştirir; tüm faturalar doğru kurda değerlendirilir ve herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan servis sağlayıcısına tek bir aylık hesap ekstresi ile ödeme kolaylığı sağlar.

Aktifsped Genel Müdürü Ekin Tırman konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Sözleşmeyi imzalamamızı takiben ilk aşamada Goodyear ekipleri tarafından filomuzdaki 62 aracın üzerindeki 380 lastik incelendi ve ardından bulgular üzerine Goodyear ekipleri ile ortaklaşa bir toplantı yapıldı. Bu inisiyatifi takiben, lastik operasyonlarımızı kapsayan maliyetlerimizde bir iyileşme sağlayacağına inandığımız ortaklaşa kararlar alındı. Goodyear ile aramızdaki ticari ilişkinin bir ortaklığa dönüştüğünü görmekten mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Goodyear Türkiye Ticari Lastik Şaban Güngör ise; “İlk Fleet First sözleşmemizi Aktifsped ile yapmış olmaktan gururluyuz. Bu sözleşme kapsamında Aktifsped Türkiye’de FleetOnline Solutions kullanan ilk filo olacak" dedi.

Goodyear Tire & Rubber Şirketi Hakkında:

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden biri olan Goodyear, günümüzde küresel platformda 22 ülkedeki 48 tesisinde 64.000 çalışanıyla üretim yapıyor. Goodyear’ın Akron, Ohio ve Colmer-Berg, Lüksemburg’da bulunan iki Inovasyon Merkezleri, sektörün performans standartlarını belirleyen teknoloji harikası ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyor. Şirket, ürünler ve küresel operasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.goodyear.com/corporate adresini ziyaret edebilirsiniz.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.