Wista'dan denizci öğrencilere destek

Wista'dan denizci öğrencilere destek

48 WISTA üyesinin, desteği ile düzenlenecek olan ?Garage Sale? etkinliğinde 25 katılımcı ile bir kermes düzenlenecek. Kalamış Marinanın en büyük çekek...

48 WISTA üyesinin, desteği ile düzenlenecek olan ?Garage Sale? etkinliğinde 25 katılımcı ile bir kermes düzenlenecek. Kalamış Marinanın en büyük çekek alanında, 11 Haziran Cumartesi günü tam bir şenlik yaşanacak.

WISTA üyeleri bu kermesten sağlanacak gelirin tamamını, 9 Eylül Üniversitesi  Denizcilik Fakültesi?nde okuyan kız öğrencilere burs verilmesi için aktaracaktır.

WISTA adına açıklama yapan Dernek Başkanı Nuvara Uslu Erdönmez : ? WISTA olarak bu sektöre adım atan tüm kadınları kucaklamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle denizcilik konusunda verdiği eğitimle adından söz ettiren 9 Eylül Üniversitesinin Denizcilik Fakültesi?nde eğitim alan kız öğrencilerden elimizden geldiği kadarına destek olmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle bir dizi etkinlik planladık. İstanbul Setur Kalamış Marinada düzenlenen ? Garage Sale? ilk adımdır. Hem eğlence hem de çok güzel bir amaca hizmet etmesi için planlanan bu etkinlik için üyelerimizin yoğun iş tempoları içinde stres atacağına inanıyoruz.?dedi.

Siz de, zevkli bir alışveriş yaparak, kız öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunmak istiyorsanız, cumartesi günü için farklı bir plan yapmayın. Kermese Stant-up ustası Ayşe Erbulak, Aşkı Memnu dizisinin kötü adamı Hilmi Bey yani müzik dünyasının romantiği ve gitar ustası Recep Aktuğ katılacak. Yüzüklerin kadın efendisi Nayad Bal açacağı stantta eserlerini sergileyecek. Aşk doktoru Mehmet Çoşkundeniz ise kitapları ile kermeste yer alacak.

Ayıraca, etkinlikte  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Düşler Akademisi ve Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı?nın (KEDV) iktisadi işletmesi olan Nahıl?da stantları ile yer alacak. Etkinliğin ana sponsorluğunu ise Koç grubunun sahibi olduğu Setur Kalamış Marina üstleniyor. 

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.