UTİKAD, Anlaralı üyeleriyle buluştu

UTİKAD, Anlaralı üyeleriyle buluştu

UTİKAD tarafından, 17 Haziran 2011 Cuma günü, karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak, sektördeki gelişmeleri değerlendirmek ve üyelerin derneklerinden...

UTİKAD tarafından, 17 Haziran 2011 Cuma günü, karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak, sektördeki gelişmeleri değerlendirmek ve üyelerin derneklerinden beklentilerini dinlemek amacıyla Ankaralı üyeleriyle bir toplantı düzenlendi.

UTİKAD Ankara Bölge Temsilcisi Eymür Akol'un organizasyonuyla gerçekleştirilen toplantıya, Ankaralı üyelerin yanı sıra UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin, Genel Müdür Cavit Uğur ve UTİKAD Mali Danışmanı Gürol Gündoğan katıldı.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin, yönetime seçildikleri Kasım 2010?dan bu yana dernek bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalar, UTİKAD?ın yeni kadrosu ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Toplantıda sektördeki gelişmeler ve yaşanan sıkıntılar hakkında görüş alışverişinde bulunulurken; ayrıca KDV cezalarının çözüme ulaştırılması yolunda UTİKAD?ın sürdürdüğü çalışmalar hakkında da bilgi verildi.

Söz konusu toplantıyı takiben, Gümrük Müsteşarı Sayın Ziya Altunyaldız?ı ziyaret eden UTİKAD yönetimi, KDV istisnaları ve cezaları konusunda nihai çözüme ulaşmak için temmuz ayı başında Gümrük Müsteşarlığı ve Gelir İdaresi Başkanlığı?yla ortak bir toplantı düzenlenmesinde mutabık kaldı.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.