Türkiye ve Avrupa'daki tüm ağır ticariler “PRO TIME”ın kapsamında

Türkiye ve Avrupa'daki tüm ağır ticariler “PRO TIME”ın kapsamında

Müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri göz önüne alınarak yeniden tasarlanan Prometeon Türkiye'nin, ‘Pro Time’, hizmeti ile yurt içinde ve yurt dışında ağır ticari araçlar için lastik yol yardım hizmeti sunulacak.

Prometeon, ağır ticari araçlara özel lastik yol yardım hizmeti ‘Pro Time’ı, müşterilerinin yol yardım ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılamak üzere yeniden geliştirdi. Prometeon’un, filoların lastikten maksimum verimi alabilmelerine ve genel toplamda tasarruf elde etmelerine imkan sunan katma değerli çözüm ailesi ‘Pro Services’ içinde yer alan ‘Pro Time’ ile müşteriler, Türkiye ve Avrupa çapında yılın her günü 24 saat boyunca ağır ticari araçların lastikleri kaynaklı arızalar için yol yardımı hizmeti alabilecek.

Filo sahipleri, filo yönetimi için doğru maliyet planlaması yapabilecek

Yenilenen ve gelişen ‘Pro Time’, yardıma ihtiyaç duyan müşterilerin, Prometeon iş ortaklarına taleplerini iletmesiyle birlikte aracın hızlı ve verimli bir şekilde tekrar yola çıkması için gerekli yardımı sağlıyor. Gerçek zamanlı süreç takibi sayesinde müşteriler, çağrı merkezi tarafından sürecin her aşaması hakkında bilgi alabiliyor. Ayrıca, şeffaf süreçler ve fiyatlandırma politikası ile filo sahiplerinin filo yönetiminde doğru maliyet planlaması yapabilmesine de imkân sağlanıyor.

Pro Time’dan yardım talep süreci nasıl ilerliyor?

Ağır ticari araç kullanıcısı müşterilerin, lastik kaynaklı arızalar için Prometeon Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortağı olan bayilerine yardım isteğini belirtmesiyle birlikte yol yardım talebi çağrı merkezindeki uzmanlara iletiliyor. Pro Time Çağrı Merkezi, müşterinin ihtiyacına göre hızlıca talebi işleme alıyor. Tüm süreçler, gece ve gündüz fark etmeksizin standart bir fiyat listesi sistemine göre ilerliyor. Çağrı Merkezi, aracın bulunduğu konuma en yakın uzman Pro Time servis sağlayıcısını yönlendiriyor ve sorunu en hızlı şekilde çözerek, aracın güvenli bir şekilde yola devam etmesini sağlıyor.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.