TIRSAN Avrupa'da zirveye oynuyor

TIRSAN Avrupa'da zirveye oynuyor

TIRSAN Treyler A.Ş. son olarak Hollanda’nın önemli lojistik firmalarından olan Transinfo Expeditie’ye 6 adet TALSON Garment Mega teslimatı yaptı. Güvenilirliği...

TIRSAN Treyler A.Ş. son olarak Hollanda’nın önemli lojistik firmalarından olan Transinfo Expeditie’ye 6 adet TALSON Garment Mega teslimatı yaptı. Güvenilirliği ile bilinen Talson, Hollanda lojistik firmalarının tercihi olmaya devam ediyor.  

Merkezi Hollanda’da bulunan Transinfo Expeditie, müşterileri için tüm lojistik çözümlerini sunmaktadır. Talson Garment Mega araçları da firmanın müşteri ihtiyaçlarına odaklı çözümler üretme felsefesinin devamı olarak yaptığı bir satınalmadır. Firma Talson’u tercih etmelerindeki ana sebebin araçların uzun kullanım ömrü ve yüksek 2.el değeri olduğunu belirtmiştir.

Teslimatı yapılan Talson Garment Mega araçları, Talson’un kendi üretimi olan Talfix® panellere sahiptir. Patentli Talfix® panel sistemi hem askılı tekstil taşımacılığına hem de her ebatta çift katlı taşımacılığa olanak sağlamaktadır. Yüksek iç net ve galvanizli özel ST52 malzemeden üretilmiş olan şasi de araçların diğer öne çıkan özellikleridir. 

Talson 1982 yılından bu yana kutu tipi semi-treylerde en yüksek kalitede ve en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. Talson ürün yelpazesi askılı tekstil taşımacılığından dağıtıma, hava kargodan çift katlı semi-treylere kadar her ihtiyaca uygun kutu tipi taşımacılık çözümleri içermektedir. Efsanevi Talson treylerler çok güçlü bir gövdede daha az boş ağırlığa sahiptir. Düşük boş ağırlık, daha fazla yükleme imkanı ve yüksüz seyir durumunda yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

TAİD (Ağır Ticari Araçlar Derneği) üyeleri arasında, kutu tipi araçlarda 2010 yılını %96 pazar payı ile lider kapatan Tırsan Treyler, Şubat 2011 sonu itibariyle de aynı grupta %100 pazar payı ile tartışmasız pazar lideri konumunu devam ettirmektedir. Askılı tekstil taşımacılığında, dağıtımda, hava kargoda ve çift katlı semi-treylerlerde Türkiye’de tek tercih olan Talson, teknik üstünlükleri, müşteriye sağladığı avantajları ile rakiplerinden açık ara üstündür.

Talson Araçlarının Öne Çıkan Özellikleri:

•        Kendi kendini taşıyan şasesiz üst yapı

•        Yüksek taşıma kapasitesiyle maksimum taşıma

•        Düşük yakıt sarfiyatıyla çok ekonomik

•        Tamamıyla alüminyum gövde yapısı

•        Perçinli panel konstrüksiyonu sayesinde kolay bakım ve daha kısa servis süreleri

•        Özel, patentli Talfix® panel sistemi sayesinde herhangi bir takviye yapılmadan hem askılı tekstil hem de çift kat yükleme imkanı.


LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.