Sürdürülebilir politikaların yeri Logitrans

Sürdürülebilir politikaların yeri Logitrans

Dünya ticareti hız ve güvenliği bir arada arıyor. Verimliliği de esas alan iş dünyası, bunun için lojistiğe büyük rol biçiyor. Hız, güvenlik ve verimlilik...

Dünya ticareti hız ve güvenliği bir arada arıyor. Verimliliği de esas alan iş dünyası, bunun için lojistiğe büyük rol biçiyor.

Hız, güvenlik ve verimlilik bir yere kadar temel tercihleri etkiliyor. ?Fakat, sürdürülebilir bir ticaret için karar alınırken yalnızca ekonomik kaygılarla değil, çevresel kaygılar da gözetilmek zorunda ? diyen  Transport Lojistik Fuarı Müdürü, Altınay Bekar, lojistik karar alıcıları İstanbul?da buluşturuyoruz diyor.

Çevresel kaygıların, toplumun eğitim ve bilinç düzeyine paralel olarak arttığına işaret eden Altınay Bekar, ? Transport Lojistik Fuarı, çevreye dikkat çekiyor? diyerek şunları söyledi: ?EKO MMI Fuarcılık Ltd. Şti. olarak altıncısını düzenlediğimiz, dünyanın geleceğine ilişkin kaygıları gözeten bir etkinlik durumundadır. Katılımcılarımızın kalitesi ve duyarlılığı, çevreye yönelik sorumluluk, etkinliğimizin her safhasında kendini göstermektedir. Fuar boyunca gerçekleştirilecek etkinlikler de bu bilinci geliştirmeye yönelik olacaktır?.

LOJİPORT

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.