Shell,istasyon ağını genişletiyor

Shell,istasyon ağını genişletiyor

 Düzenlenen törenlerle açılışı yapılan Kuşadası, Davutlar, Didim ve Akbük’teki istasyonlar, araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde Shell...

 

Düzenlenen törenlerle açılışı yapılan Kuşadası, Davutlar, Didim ve Akbük’teki istasyonlar, araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde Shell & Turcas kalitesini tüketiciyle buluşturacak.

Açılış törenlerine katılan Shell & Turcas Perakende Satışlar Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir, Shell & Turcas’ın yatırımlarında, istasyon ağının genişletilmesinin önemli bir paya sahip olduğunu belirterek, “Aydın ve çevresinin önemli turizm merkezlerimizden birisi olması, gerekse yoğun bir nüfusu ağırlaması nedeniyle, büyümek istediğimiz bölgeler arasında yer alıyor. İstasyonlarımız, hem müşterilerimize üstün hizmet ve ürün kalitemizi sunma imkânı sağlayacak, hem de bölge ekonomisine ciddi katkılarda bulunacaktır.” diye konuştu.

Kuşadası Süleyman Demirel bulvarındaki hizmet veren Atarlar Petrol istasyonunda, 9 akaryakıt pompası ile Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell V Power Diesel ve Shell V Power Diesel + GTL Teknolojisi ürünleri, tüketiciye sunuluyor. Galip Atar’ın işlettiği istasyonda, Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ve oto yıkama hizmetinin yanı sıra, 24 saat açık market ve WC bulunuyor.

Davutlar Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan Önürler Petrol, 3 akaryakıt ve 1 LPG pompası ile hizmet verecek. Hüseyin Önür’ün işlettiği istasyonda, Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell FuelSave Diesel, Shell V Power Diesel ve Shell Autogas ürünleri satılıyor. İstasyonda oto yıkama hizmeti ve TTS ile 24 saat açık market ve WC bulunuyor.

Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları, Shell V Power Performans Yakıtları ve Shell AutoGas ürünlerinin müşterilere sunulacağı Deka Petrol 3 akaryakıt ve 1 LPG pompasıyla Akbük şehir merkezinde hizmet verecek. Serkan Demirbaş’ın işlettiği istasyonda ayrıca TTS, oto yıkama hizmeti, 24 saat açık market ve WC debulunuyor.

Karadayı Petrolise, Didim şehir girişindeki ana kavşakta tüketicilere hizmet verecek. Coşkun Karadayı’nın işlettiği istasyonda, 3 akaryakıt ve 1 LPG pompasıyla, Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell FuelSave Diesel, Shell V Power Diesel, Shell V Power Diesel GTL ve Shell AutoGas ürünleri tüketiciye sunuluyor. İstasyonda TTS, oto yıkama, 24 saat açık market ve WC yer alıyor.


LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.