Saygınlar, Bosna Hersek’e de makul fiyat, profesyonel hizmet taahhüt ediyor

Saygınlar, Bosna Hersek’e de makul fiyat, profesyonel hizmet taahhüt ediyor

Lojistik sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Saygınlar Nakliyat, ülkeler arası en iyi taşımacılık hizmetlerini sunmak üzere yola çıkıyor. Firma, taşınması gereken her türlü yükü zamanında ve hasarsız ulaştırma garantisi veriyor.

Doğu Avrupa ülkelerinden biri olan Bosna Hersek, ülkemizin sıklıkla ticari ilişkiler içerisinde bulunduğu ülkelerden biridir. Pek çok yük ülkeler arası taşınmakta olup, Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından güvenle taşımacılığı yapılmaktadır. Firmamız yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olup ülkeler arası en iyi taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Taşınması gereken her türlü yük taşımacılığı yapılarak, zamanında teslimatı gerçekleşmektedir.

Firmamız için en önemli etken ürünlerin zamanında taşınıyor olması ve müşteri memnuniyetinin karşılanmasıdır. Bu sebepten ötürü tüm yükler Bosna Hersek’e CMR sigortası kapsamında gerçekleşmektedir. CMR sigortası sayesinde yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü risk faktörü karşılanarak eşyaların hasar alması önlenmiş oluyor. Saygınlar Nakliye firması olarak tüm eşyalarınızın taşımacılığını %100 kalite kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Bosna Hersek Frigo Nakliye

Frigo nakliye, soğuk ortamlarda saklanması gereken gıdalar için son derece önemli bir taşımacılık türüdür. Firmamız Saygınlar Nakliye olarak sizlere soğutuculu kasalarımız eşliğinde frigo taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Et ve süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar, paketlenmiş ürünler, tıbbi ilaç, kimyasal ürün ve soğuk ortamda muhafaza edilmesi gereken her türlü ürünün taşımacılığını frigo nakliye hizmetimiz kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Bosna Hersek Frigo taşımacılıkta ısı sensörlü kasalarımızı gereken ayara getirerek ürünlerin ilk günkü tazeliğini koruyarak taşınmasını sağlamaktayız. Siz de Bosna Hersek-Türkiye arası taşınması gereken frigo ürünlerinizi Saygınlar Lojistik firmamız aracılığı ile hızlı bir şekilde adrese gönderebilirsiniz.

Bosna Hersek Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, terimsel anlam olarak parça eşya taşımacılığı anlamını taşımaktadır. Mobilya ve beyaz eşya başta olmak üzere elektronik eşya vb. gibi parçaları da Saygınlar Nakliye firmamız kapsamında ülkeye gönderebilirsiniz. Parça eşya taşımacılığın en büyük avantajı müşterilerin sıra bekliyor olmamasıdır. Ülkeye gönderilecek, aynı adres istikametinde bulunan kişilerin yüklerini toplayarak haftada 2-4 gün aralığında olmak suretiyle adrese teslim etmekteyiz.

Bosna Hersek Nakliye Fiyatları

Bosna Hersek nakliye fiyatları, taşınacak ürün ağırlığına göre, taşınma durumuna göre, adresler arası mesafe koşullarına göre farklılık göstermektedir. Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak en kısa sürede eşyalarınızı adrese teslim etmekte ve sizlere makul fiyatlar sunmaktayız. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Kaynak: Bosna Hersek Nakliye Firmaları

İletişim: lojistik@sayginlarnakliyat.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.