Olaylar Latek Lojistik'i etkilemedi

Olaylar Latek Lojistik'i etkilemedi

Erdoğan, aralarında Tanzanya, Etiyopya, Uganda, Gabon, Somali, Nijerya, Kongo, Endonezya, Malezya, Dubai, Hindistan'ın da bulunduğu 106 ülkede faaliyet gösterdiklerini...

Erdoğan, aralarında Tanzanya, Etiyopya, Uganda, Gabon, Somali, Nijerya, Kongo, Endonezya, Malezya, Dubai, Hindistan'ın da bulunduğu 106 ülkede faaliyet gösterdiklerini belirterek, Tunus, Mısır ve Libya başta olmak üzere, Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgelerinde meydana gelen olayların üzüntü verici olduğunu, ancak şirket olarak bu olayların kendilerini etkilemediğini ifade etti.

Bu bölgelerdeki ülkelerin tamamına vermiş oldukları hizmetin 2010 yılı cirolarına toplam etkisinin yüzde 1'in altında olduğuna dikkati çeken Erdoğan, ?Bu ülkelerdeki olağanüstü halden dolayı dünya genelindeki petrol fiyatlarının artışı, müşterilerimizle yapmış olduğumuz anlaşmalardan dolayı fiyata yansıtılmamaktadır. Bundan dolayı petrol fiyatlarının artışı şirketimizin kar marjını etkilememektedir. Ayrıca döviz kurlarının hızla artış göstermesi, şirketimizin gelirlerinin yüzde 90'ının döviz cinsinden olması nedeniyle kesinlikle olumsuz bir etki oluşmamaktadır? değerlendirmesinde bulundu.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.