MSPi ile barkod okumada yeni dönem

MSPi ile barkod okumada yeni dönem

Sıralanmamış barkod etiketlerinin okunması birbirine hizalanmış iki veya daha fazla barkot okuyucu gerektiriyor. Leuze electronic?in yeni MSPi sistemleri,...

Sıralanmamış barkod etiketlerinin okunması birbirine hizalanmış iki veya daha fazla barkot okuyucu gerektiriyor. Leuze electronic?in yeni MSPi sistemleri, modüler yapılı ile mekanik önceden monte edilmiş tarayıcı portallar içeriyor.  Elektrik kablolaması önceden yapılandırılmış olan bu cihazlar, nerdeyse her uygulama için kullanıma hazır olarak sevk ediliyor.

Entegre ?code fragment? teknolojisi ve yüksek tarama hızları ile BCL 500i ve BCL 501i serileri dönmüş barkod etiket algılama uygulamaları için uygunluğu ile dikkat çekiyor. ?Code fragment? teknolojisi lekelenmiş, dönmüş veya hasar görmüş kodların tanımlanmasını sağlıyor ve saniyede 800 ile 1200 ayarlanabilir tarama hızı ile çok yüksek konveyör hızlarında bile tanımlamayı mümkün kılıyor. Yüksek alan derinlikleri geniş açılım açısı ile cihazlar geniş ulaşım sistemlerinde de kullanılabiliyor.

MSPi sistemlerinin esnek tasarımı sayesinde, 32 adede kadar BCL 500i serisi barkod okuyucuları tek bir tarayıcı portalına entegre edilebiliyor. Barkod tipi, bar uzunluğu ve konveyör hızına bağlı olarak Leuze electronics?in tarayıcıları, okuma görevi için bir montaj levhası üstünde hizalanıyor. Bu şekilde döner etiketli uygulamalar 6 adete kadar çok taraflı okuma görevleri yerine getirilebiliyor. MultiScan operasyon modu Leuze multiNet plus platformunu baz alınıyor ve tek bir şifreleme çözüm sonucu oluşturmak üzere çoklu barkot okumalarına bağlanıyor. Böylece ana ünite açısından tarayıcı ağı tek bir barkod olarak görülüyor. Bu teknoloji, etiketin sağ veya sol tarafa sabitlenebileceği paket konveyör sistemleri için kullanılabiliyor.  

Hacı Yusuf ÖZER - LOJİSTİK EKİPMANLAR

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.