Mercedes-Benz Türk 'Kaptan Sadakat Rozeti' dağıtmaya devam ediyor

Mercedes-Benz Türk 'Kaptan Sadakat Rozeti' dağıtmaya devam ediyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs dünyasında kaptanların çok özel bir konuma sahip olduklarının ve büyük önem taşıdıklarının bilinciyle kaptanlara ve müşterilerine...

Mercedes-Benz Türk, otobüs dünyasında kaptanların çok özel bir konuma sahip olduklarının ve büyük önem taşıdıklarının bilinciyle kaptanlara ve müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve servis sunabilmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor.

2006 yılından beri kaptanlara yönelik olarak “Kaptanlar Kulübü Gazetesi” projesini sürdüren Mercedes-Benz Türk, Haziran 2009’da başlattığı “Kaptan Sadakat Rozeti” uygulaması kap-samında, 01.01.2007 tarihinden sonra trafiğe çıkan Mercedes-Benz şehirler arası otobüslerinin bakımlarını yetkili serviste tam olarak yaptırarak

-       450.000 km’ye ulaşan kaptanlara bronz,

-       700.000 km’ye ulaşan kaptanlara gümüş,

-       1.000.000 km’ye ulaşan kaptanlara ise altın yaka rozeti, sticker ve sertifika vermenin yanı sıra bir sonraki bakım paketini ücretsiz olarak sunuyor.

Bu kapsamda rozet dağıtmaya devam eden şirket, bu yıl da rozet almaya hak kazanan kaptan-lar için Büyük İstanbul Otogarı’nda bir tören düzenledi. Mengerler Otogar Servisi’nde ger-çekleşen “Kaptan Sadakat Rozeti” törenine, Mercedes Benz Türk A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Kısım Müdürü Bahattin Kılıçaslan, Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Servis ve Yedek Parça Pazarlama Uzmanı Nesligül Horozoğlu ve Otobüs Büyük Müşteri Danışmanı Ekber Şe-rifi katılırken, Mengerler Ticaret A.Ş’den Mengerler İstanbul Genel Müdürü Nusret Dallı, Mengerler İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Burak Ataman, Mengerler İstanbul Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Siegrified Vogt ve Mengerler İstanbul Otogar Servis Müdürü Yaşar Altun-taş katıldılar.

Otobüslerinin bakımlarını yetkili Mercedes-Benz servislerinde yaptırarak 1.000.000 km’ye ulaşarak altın rozet almaya hak kazanan İstanbul Seyahat kaptanı Şener Ural’a rozetini Mer-cedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Kısım Müdürü Bahattin Kılıçaslan ve İstan-bul Seyahat Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Bilget takdim etti. Diğer altın rozetler ise Men-gerler İstanbul Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Siegrified Vogt tarafından Sema Turizm’den Halil Özçelik’e ve Mengerler İstanbul Otogar Servis Müdürü Yaşar Altuntaş tarafından Ulu-soy Turizm’den Fuat Tozar’a verildi.

[gallery]

www.lojiport.com

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.