Mars Logistics yine birinci

Mars Logistics yine birinci

 Uluslararası karayolu taşıma kotalarını belirleyen UBAK Belgeleri’nin 2011 yılı dağılımı için yapılan sıralamada, Mars Logistics, Türkiye’deki...

 

Uluslararası karayolu taşıma kotalarını belirleyen UBAK Belgeleri’nin 2011 yılı dağılımı için yapılan sıralamada, Mars Logistics, Türkiye’deki 684 şirket arasında, sefer sayısında tüm rakiplerini farklı biçimde geride bıraktı.

16 ülkenin katılımıyla 1953 yılında toplanan UBAK Konferansı ile başlayan süreçte 1973 yılından sonra birçok yeni üye ülkenin katılımıyla uygulamaya konulan UBAK Belgesi, ülkelere göre çeşitli kriterlere göre belirlenen kotalar kapsamında her yıl dağıtılıyor. Üye ülkeler, ülke kotaları doğrultusunda belli kriterlere göre her yıl yaptıkları sıralama çerçevesinde, uluslararası karayolu taşımacılığı gerçekleştiren şirketlerine, belli oranlarda UBAK İzin Belgesi veriyorlar. Uluslararası karayolu taşımacılığı ve lojistik şirketleri de, sahip oldukları UBAK İzin Belgesi oranında, uluslararası taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştiriyorlar.

600'ün üzerinde profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla tam hizmet politikası güden Mars Logistics, 1998 yılında çıktığı kalite yolculuğunda farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek sektörde öncü konumunu sürdürüyor.

Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo ve Mars Sigorta şirketlerinden oluşan Mars Logistics'in, merkezi İstanbul olmak üzere Bursa, İzmir, Adana, Ankara,Mersin,Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanıve Esenboğa Havalimanı'nda şubeleri bulunuyor.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.