Lojistik sektörü LOGIST'te buluşacak

Lojistik sektörü LOGIST'te buluşacak

Kıtaların buluştuğu İstanbul, İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) işbirliğiyle düzenlenen LOGIST EURASIA 2011 Fuarı...

Kıtaların buluştuğu İstanbul, İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) işbirliğiyle düzenlenen LOGIST EURASIA 2011 Fuarı ile lojistik sektörüne ev sahipliği yapacak.

İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) işbirliğiyle düzenlenen 5. Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, İstifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve Teknolojileri Fuarı (LOGIST EURASIA 2011), 24 - 27 Kasım 2011 tarihleri arasında İstanbul?da gerçekleştirilecek.

Kıtaların buluştuğu İstanbul, dünyayı bağlayan lojistik sektörünün bölgesindeki en geniş kapsamlı fuarına ev sahipliği yapacak. TÜYAP Fuar ve kongre Merkezi?nde düzenlenecek olan fuarda sektöre yönelik yeniliklerin paylaşılacağı bir organizasyon olacak. Fuarın iş makinaları sektörüne katkılarından söz eden İSDER Başkanı Rızanur Meral, ?Doğuyu batıyla buluşturan önemli bir köprü üzerinde bulunan ülkemiz, lojistik ve taşımacılık sektörleri açısından benzersiz bir konuma sahip. Avrasya coğrafyasında gerçekleşen ticaret ve metanın transferi konusunda büyük bir etkinliğe sahip Türk lojistik sektörü, beklentisi olan yeni pazarlara bölgesinin en önemli ticaret platformu olan LOGIST EURASIA 2011 Fuarı ile ulaşacak. İş makinaları sektörü neredeyse tüm iş alanlarının içerisinde kendini hissettirmektedir. Bu nedenle, bu alanlarda yaşanan hareketlilik doğrudan sektörümüze olumlu yansımaktadır? dedi.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.