Kana 'özel kargo' hizmeti

Kana 'özel kargo' hizmeti

City Lojistik Genel Müdürü Mahmut Duru, 1999 yılında kurdukları şirketin butik amaçlara hizmet ettiğini, özellikli ürünlerin nakliyesinde müşterilerinin...

City Lojistik Genel Müdürü Mahmut Duru, 1999 yılında kurdukları şirketin butik amaçlara hizmet ettiğini, özellikli ürünlerin nakliyesinde müşterilerinin büyük güvenini kazandıklarını söyledi. Duru, “Sadece İstanbul’da 500 civarında hastane var. Bu hastanelere getirilen hastalar ya da yaralılar zor bulunan kan gruplarını, Çapa Tıp Fakültesi’ndeki Kan Merkezi’ne bizzat gelerek temin ediyorlar ve kendi imkanları ile sağlıksız şartlarda taşıyorlar. Kan taşınırken el ile temas etmemesi ve soğuk bir ortamda taşınması gerekiyor” diye konuştu.

Emniyet şeridini kullanacak

City Lojistik olarak bu işe el attıklarını ifade eden Mahmut Duru şöyle devam etti: “Biz özel soğutuculu araçlarımızla Kan Merkezi’nden alacağımız az bulunan kanları, hastanelerin ihtiyaçlarına göre istenilen adrese en kısa sürede ulaştıracağız. Kan Merkezi ve hastanelerle yaptığımız görüşme çok olumlu sonuçlandı. Acil kan ihtiyaçları için özel kargo araçlarımızı ambulans gibi düzenleyeceğiz. Araçta bir tane sağlık personeli bulunduracağız. Kan paketleri ani frenden etkilenmeyecek şekilde dizayn edilecek, araçlarımızın bir ambulans gibi sürat yapabilmesi ve gerektiğinde emniyet şeridini kullanabilmesi için de Sağlık Bakanlığı’ndan onay alacağız.”

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum