GEFCO'dan yeni görsel kimlik

GEFCO'dan yeni görsel kimlik

 Gölgeli mavi rengini alan araçlar, grubun bir parçası olarak GEFCO logosuyla süslenecek. İmzası; yeni dizaynın anahtar özelliği ile “Üreticiler...

 

Gölgeli mavi rengini alan araçlar, grubun bir parçası olarak GEFCO logosuyla süslenecek. İmzası; yeni dizaynın anahtar özelliği ile “Üreticiler İçin Lojistik” oldu ve bu da GEFCO’nun uluslararası gelişimini tanımlıyor. Önümüzdeki birkaç ay, yüzlerce araç Fransa, İspanya, İngiltere, Rusya ve Almanya’dan başlayarak yeni görünümünü kazanacak.

GEFCO tüm araçlarına yeni görünüm kazandıracak. Kısa ve uzun kamyonlar, kamyonetler, treylerler, araç taşıyıcıları, vagonlar ve konteynırlar da gölgeli mavi rengini alarak Grup imzası ve logosunu taşıyacak. Amaç; yeni ürünleri daha görülebilir hale getirmek ve dinamik bir imaja sokmak. Yeni logo 2 aracın hangi tip olduğuna bağlı olarak 2 çeşitten birini taşıyacak:

Grup’un kendi filosu (ve yönetilen filo) GEFCO logosu ile beraber  “Üreticiler İçin Lojistik” imzasını taşıyacak ve açık mavı renginde olacak. Bunların ikisi de aracın her iki yanında yer alacak.

Kiralık araçlar yine beyaz gövdeye sahip olacak. Ancak yeni halinde mavi şeritler ile logoya ve imzaya da sahip olacak.

Şeritler hızlı ve kolay kullanılması açısından yapıştırıcı şeklinde olacak.

GEFCO araçları Grup’un ana imaj unsuru. Tüm filo, aşamalı şekilde yenilenerek, yeni dizaynına sahip olacak. Bu işlemin yapılacağı ilk ülkeler; Fransa, İspanya, İngiltere, Rusya ve Almanya olacak.

Grup imzası yeni kimlik görünümünü destekleyecek

“Üreticiler İçin Lojistik” şeklinde GEFCO’nun imzasını taşıyan araçlar, uluslararası firmalara bu vitriniyle açık bir mesaj gönderiyor. 2004’te yapılan tanıtıma gore, imza şekilleri GEFCO’nun kendi alanına özel olarak markanın 4 anahtar değerini yansıtıyor:

• Üreticiler İle Yakın İlişkiler

GEFCO, müşterileri ile aynı kültürü paylaşıyor ve aynı dili konuşuyor. GEFCO’nun lojistik çözümleri gereksinimlere göre tasarlanıyor ve sahada belirleniyor.

• Uluslararası Sürüş

GEFCO üreticilerine destek olabilmek adına  dünya çapında yenilikçi şekilde  şehiriçi ve şehirdışı lojistik çözümler sağlıyor.

• Özenli Operasyon Standartları

GEFCO, köklü otomotiv endüstrisinde iş akışının düzenli şekilde devamlılığı için, tüm sektörlerdeki müşterilerine sıkı standartlar sağlıyor.

• Müşteri Yenilikleri

Yenilik, üreticiler için zincirleme ve kısa zamanda çözümler, güvenilir son tarihler, uygun ücretler, uygun fiyatlar ve yüksek kaliteli servisler anlamına geliyor.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.