Doğuş Holding'e büyük onur

Doğuş Holding'e büyük onur

 1951 yılında kurulan ve başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Doğuş Holding,  Uluslararası Avrupa Kalite...

 

1951 yılında kurulan ve başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Doğuş Holding,  Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü’ne (International Arch of Europe Award for Quality, IAE) layık görüldü.

Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji olmak üzere yedi sektörde faaliyet gösteren Doğuş Holding, Paris, Londra, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York’ta yapılan Business Initiative Directions (BID) toplantılarında 116 ülkeden şirketler liderlerinin bir araya gelerek sundukları önerilerin sonucunda aday gösterilerek, kalite, liderlik, inovasyon ve teknolojiye verdiği önem ile faaliyet gösterdiği sektörlerde rol model olma özellikleriyle iş dünyasının prestijli ödüllerinden IAE’yi almaya hak kazandı.

 

Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü (International Arch of Europe Award for Quality, IAE)

Liderler tarafından liderlere verilen ödül olarak bilinen IAE, geçtiğimiz 25 yıl içinde 100’ü aşkın ülkede ödüle lâyık bulunan şirketlerin değerlerini artırdığı ve konumlarını güçlendirdiği Uluslararası BID Kalite Ödülü ve “Quality Mix Plan”e odaklanan Business Initiative Directions (BID) tarafından verilmektedir. Uluslararası bir kuruluş olan BID, IAE ödülünü, sektörlerinde kaliteye verdikleri önemle liderlik eden şirket ve kurumları takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl vermektedir. IAE Ödülü adayları, IAE Mevzuatı ve QC100 Toplam Kalite Yönetim Modeli kriterlerine dayanarak değerlendirilmekte. 

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.