Denizcilerden UTİKAD'a nezaket ziyareti

Denizcilerden UTİKAD'a nezaket ziyareti

 Vapur Donatanları Acenteleri Derneği’nden Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Duman, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kenan Türkantos, Sayman Emin Eminoğlu,...

 

Vapur Donatanları Acenteleri Derneği’nden Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Duman, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kenan Türkantos, Sayman Emin Eminoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Andrea Vermez, Murat Denizeri, Kemal Özbiçer ve dernek Müdürü Neslihan Başarslan’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıya, UTİKAD’dan Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin, Yönetim Kurulu Üyesi Nil Tunaşar ve Genel Müdür Cavit Uğur katıldı.

UTİKAD’ın yaptığı faaliyetler hakkında genel bilgilendirme yapılarak başlayan toplantıda aynı zamanda UTİKAD’ın 25. yılına özel olarak çıkarılmış olan “Türkiye Lojistik Kataloğu” da dağıtıldı.

VDA tarafından UTİKAD’a ilk ziyaret niteliği taşıyan toplantıda, denizcilik sektöründe yaşanan önemli sorunlar masaya yatırıldı. Ayrıca son zamanlarda sektörde faaliyet gösteren birçok firmanın ortak sorunu haline gelen taşıyan onayı olmaksızın mal teslimleri ile ortaya çıkan sıkıntıların çözümüyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu tür ziyaretlerin karşılıklı ilişkilerin gelişmesinde büyük rol oynadığı ve yapılan görüşmelerin sektör açısından önemine değinilerek, karşılıklı görüşmelerin ve iletişimin arttırılması dilekleriyle toplantı sona erdi.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.