Denizciler Europort İstanbul’da buluşacak

Denizciler Europort İstanbul’da buluşacak

İMEAK Deniz Ticaret Odası öncülüğünde 11-14 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Europort İstanbul, denizcilik sektörünün nabzını tutmaya...

İMEAK Deniz Ticaret Odası öncülüğünde 11-14 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Europort İstanbul, denizcilik sektörünün nabzını tutmaya hazırlanıyor.

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın da kurulmasıyla yeni bir yön ve ivme kazanan Türk Denizcilik Sektörü’nün tek fuarı Europort İstanbul, en yüksek katılımcı, ziyaretçi ve metrekare hedefi ile 2015 yılına da emin adımlarla yürüyor. Fuar, 11-14 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde İMEAK Deniz Ticaret Odası adına, UBM NTSR Uluslararası Fuar ve Kongre Organizasyonları ve AHOY ROTTERDAM işbirliğiyle düzenleniyor. Europort İstanbul 2015, ulusal ve uluslararası Gemi İnşa ve Yan Sanayi, Gemi Bakım-Onarım, Gemi Ekipman ve Teknolojileri, Brokerlık, Armatörlük, Denizcilik Lojistik ve Teknolojileri, Liman İşletmeciliği ve Teknolojileri, Mega Yat Ekipman ve Teknolojileri, Gemi Geri Dönüşümü, Offshore ve Enerji, Gemi Donatım ve Malzemeleri, Denizcilik Savunma Sanayi, Kumanyacılık, Can Güvenliği ve Ekipmanları firmaları, Eğitim Kurumları, ilgili dernek, birlik, kurum, kuruluşları ve medyayı 13’üncü kez bir araya getirecek.

30 ülkeden 300'ün üzerinde katılımcı firmanın bulunacağı etkinlikte ulusal ve uluslararası gemi inşa ve yan sanayi, gemi bakım-onarım, gemi ekipman ve teknolojileri, lojistik, brokerlık, armatörlük, liman işletmeciliği ve teknolojileri gibi sektörlerden 550'e yakın marka yer alacağı fuarda, 18 ülkeden net 1.000 metrekarenin üzerinde uluslararası katılım olacak fuarda Çin, Hollanda, Yunanistan ve Romanya Pavilyonları da yerini alacak. Europort İstanbul'a, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı (UDHB), Deniz Ticaret Odası (DTO), Türk Gemi İnşa Sanayicileri Birliği(GİSBİR), Armatörler Birliği, Gemi Mühendisleri Odası(GMO), Gemi Brokerleri Derneği, Gemi Sanayicileri Derneği (GESAD), Romanya Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (ANCONAV), Hollanda Denizcilik Teknolojileri Birliği, Fransız Deniz Endüstri Grubu (GICAN), İngiltere Gemi Yapımcıları Derneği (SSA) ve Norveç Denizcilik İhracatçıları(NME) destek veriyor.

Europort İstanbul, 2013 yılında 41 ülkeden 212 katılımcı, 538 marka ve 7 bin 542 sektör profesyonelini bir araya getirdi. Denizcilik sektöründe umutların devam ettiğini tüm dünyaya göstermek vizyonu ile yola çıkan Europort İstanbul Proje Ekibi, 11 bin metre karenin üzerinde bir alanda gerçekleştirilecek fuar için çalışmalarına hızla devam ediyor.

LOJİPORT

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.