As Star'ın tercihi Scania  oldu

As Star'ın tercihi Scania oldu

Üretimini gerçekleştirdiği yaş sebze ve meyvelerin ihracatını da gerçekleştiren As Star, ürünlerinin nakliyesini 43 adet çekici ve 52 adet Frigorifik...

Üretimini gerçekleştirdiği yaş sebze ve meyvelerin ihracatını da gerçekleştiren As Star, ürünlerinin nakliyesini 43 adet çekici ve 52 adet Frigorifik kasanın bulunduğu kendi bünyesindeki araç parkı ile yapıyor. İhracat çeşitliliği ile dağıtım ağını genişletmek isteyen As Star, yaş sebze ve meyve taşımacılığında Scania ile filosunu büyütmeye devam ediyor.

Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Konya Ağır Vasıta’dan satın aldığı 10 adet Scania G420 CA4X2HSA Euro 5 çekici, As Star firma yetkililerine Doğuş Otomotiv Gebze Servisinde teslim edildi.

Yeni araçlarının anahtarını Doğuş Otomotiv Scania yetkililerinden teslim alan As Star firma yetkilisi Muhammet Çolak, “Şirketimizin başlıca faaliyet alanı olan yaş sebze ve meyve ihracatını en iyi şekilde yapabilmek için, ürünlerimizin ekiminden ihracına kadar geçen süreyi kendimiz denetlemekteyiz. İhraç ettiğimizin ürünlerin lojistiğini, tamamı Scania çekicilerden oluşan kendi filomuzla sağlamaktayız. İhraç ettiğimiz yaş sebze ve meyve çeşitliliği ile dağıtım ağımız genişledikçe filomuza da yatırım yapmaya devam ediyoruz. Scania markası, dağıtım ağımızı genişletme hedefimizdeki en büyük çözüm ortağımızdır. Filomuzdaki Scania araçlardan aldığımız performans aynı zamanda bizim için önemli bir referans olmaktadır. Yeni araçlarımızı da ihraç ürünlerimizin nakliyesinde kullanacağız.” dedi.

http://www.lojiport.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.