Aracınızın kalbine iyi bakın!

Aracınızın kalbine iyi bakın!

BP Türkiye, yeni BP Ultimate yakıtları BP Ultimate Eurodiesel, BP Ultimate Kurşunsuz 97 ve  BP Ultimate Kurşunsuz 95 ve ürünlerini piyasaya sundu. ...

BP Türkiye, yeni BP Ultimate yakıtları BP Ultimate Eurodiesel, BP Ultimate Kurşunsuz 97 ve  BP Ultimate Kurşunsuz 95 ve ürünlerini piyasaya sundu.  BP?nin yeni Ultimate yakıtları, aracın kalbi olan motoru hiç olmadığı kadar iyi ?temizler vekorur?ken  motorun ?en verimli? seviyede çalışmasına yardımcı oluyor.

BASIN TOPLANTISI İLGİNÇ BAŞLADI

Yeni BP Ultimate'ın basın toplantısı alışık olmadığımız bir tarzda başladı. Toplantı, ilgililerin değil, toplantının yapıldığı mekanın güvenlik müdürünün yaptığı kısa bir konuşmayla açıldı. Güvenlik müdürü, salonun konumunu tarif ederek, olağanüstü bir durumdaki çıkış noktalarını basın mensuplarına gösterdi. Daha sonra söz alan BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, bu uygulamanın BP'nin tüm ülkelerde güvenliğe verdiği önemi göstermek için yapıldığını burda da rutin hale getirmek istediklerini söyledi.

Motoru sıradan yakıtların beş katına kadar daha fazla temizleme gücüne sahip olan ve BP?nin ?şimdiye kadarki en iyi yakıtlarımız? olarak tanımladığı yeni BP Ultimate yakıtlar, benzinli  veya dizel motorları hiç olmadığı kadar formda ve sağlıklı tutmak için geliştirildi. Yeni BP Ultimate yakıtların tüketicilere sunulması nedeniyle düzenlenen basın toplantısında konuşan BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding şunları söyledi:

?Yeni BP Ultimate yakıtları şimdiye kadarki en iyi yakıtımız. BP Türkiye olarak, Türkiye gibi büyüyen bir pazarda yatırımlarımızı devam ettireceğimizi daha önce ifade etmiştik. Bu sözümüzü tutuyoruz ve BP?nin en iyi yakıtlarını Türk tüketicileri ile buluşturuyoruz. Böylece, Türk  tüketicisinin ilk tercihi olmaya ve  yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerine ?daha fazlasını? sunmaya devam ediyoruz. Yeni BP Ultimate yakıtlarımız sayesinde  tüketicilerimiz araçlarındaki değişikliği kısa sürede fark edebilecekler.?

BP Akaryakıt Ürün ve Standartlar Müdürü Simge Ergun Camgözoğluise yeni BP Ultimate yakıtların ?sıradan yakıtlara kıyasla beş katına kadar daha fazla motor temizleme gücüne sahip? olduğunu belirterek şöyle dedi; ?Motor bir aracın kalbidir, sağlıklı olduğunda araç çok daha iyi performans gösterir. Yeni BP Ultimate yakıtları aslında motorunuza sağlık hizmeti sunuyor. Motoru her zamankinden daha formda ve sağlıklı tutmak için özel olarak formüle edilen yeni BP Ultimate yakıtlar özel formülleri sayesinde motoru hiç olmadığı kadar temizliyor, koruyor, yakıt ekonomisi sağlıyor ve performansını artırıyor, ayrıca emisyonu da azaltıyor.?
 

Yeni BP Ultimate yakıtları, sıradan yakıtlarla çalışan motorlarda biriken ve motorun verimli çalışmasını, yüksek performans göstermesini önleyen zararlı tortuları temizliyor. Ayrıca; yeni tortu oluşumuna, korozyona ve aşınmaya  karşı motoru koruyor ve böylece motorun sanki yeniymiş gibi verimli çalışmasını sağlıyor. BP Ultimate yakıtları sayesinde tortu oluşumu önlendiği için dizel motorlu ve benzinli araçlarda verimliliği de artırıyor, performansı yükseltiyor. BP Ultimate Kurşunsuz 97 daha yüksek oktan kalitesiyle ve BP Ultimate Eurodiesel de daha yüksek setan kalitesi sayesinde yanma kalitesini artırarak motordan alınan performansı yükseltiyor.

Yeni BP Ultimate yakıtların bir başka özelliği ise sıradan  yakıtlara göre daha az egzoz emisyonu üretmesi.  Yeni BP Ultimate yakıtlarıyla beş kata kadar daha fazla temizlenen motorlar, egzoz borusunun emisyonunu azaltacak şekilde gelişmiş yanma veriminin artmasını sağlıyor. Benzinli ve dizel arabada yapılan testler, sıradan yakıtlarla karşılaştırıldığında, yeni BP Ultimate yakıtlarının kullanımının zararlı emisyonları önemli ölçüde azaltabileceğini gösteriyor.  
 

Yeni BP Ultimate'ı milli sporcular tanıtacak. Soldan sağa: Basketbol milli takımımızın oyun kurucusu Ender Aslan, bayan milli voleybol takımımızın kaptanı Özlem Özçelik ile basın toplantısına katılamayan ama afişte yerini alan milli basketbolcumuz Kerem Tunçeri; BP Marka Müdürü Bengisu Eyiel Ayabakan ve BP Akaryakıt Ülke Müdürü Simge Ergün Camgözoğlu.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.