Yurtiçi Lojistik Tuzla'da hizmete başladı

Yurtiçi Lojistik Tuzla'da hizmete başladı

Yurtiçi Lojistik, müşterilerinin pazardaki artan iş hacmine bağlı olarak, günümüzün her türlü lojistik ihtiyacını gözeterek tasarladığı Tuzla’daki...

Yurtiçi Lojistik, müşterilerinin pazardaki artan iş hacmine bağlı olarak, günümüzün her türlü lojistik ihtiyacını gözeterek tasarladığı Tuzla’daki yeni modern tesisinde 1 Haziran 2011 itibarı ile hizmet vermeye başladı.

Tuzla Lojistik merkezinde raflı depolama hizmeti ile birlikte online ve realtime stok takibi, envanter yönetimi, çapraz yükleme, barkodlama, etiketleme, paketleme, kalite kontrol gibi tüm katma değerli hizmetler de sunuluyor.

Yurtiçi Lojistik’in ayrıca tüm Türkiye’de müşterilerine ortak kullanımlı depolama ve katma değerli hizmetler sağladığı toplam 13 adet lojistik merkezi bulunuyor.

Arıkanlı Holding Taşıma Grubu çatısı altında entegre lojistik hizmetler sunan Yurtiçi Lojistik, depolama hizmetinin yanısıra, yurtiçi nakliye, uluslararası nakliye, 2011 senesinde hizmete aldığı paletli parsiyel hizmeti gibi tüm lojistik çözümleri birarada sağlayarak, güçlü tedarik alt yapısı ve yatırım gücü ile Türk lojistik sektöründe entegre hizmet almak isteyen tüm firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.