Volvo-Ulusoy işbirliği Samsun'da

Volvo-Ulusoy işbirliği Samsun'da

Ulusoy, Karadeniz bölgesinde toplam 2,5 milyon TL’lik yatırım için Volvo ile anlaştı. İlk basamak olarak Volvo KamyonYetkili Bayi özel bir açılış töreni...

Ulusoy, Karadeniz bölgesinde toplam 2,5 milyon TL’lik yatırım için Volvo ile anlaştı. İlk basamak olarak Volvo KamyonYetkili Bayi özel bir açılış töreni ile Samsun’da hizmete girdi. Açılış törenine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın da aralarında bulunduğu devlet protokolü ile Ulusoy ve Volvo Kamyon’un üst düzey yöneticileri katıldı. Çok yönlü bir tesis olmasıyla ön plana çıkan bu yeni Volvo Kamyon yetkili bayi, 3750 m²’lik bir alanı kapsıyor. Toplam 16.000 m²’lik arsa içindeki tesiste servis ve showroom haricinde, benzin istasyonu, restaurant, dinlenme alanları ve araç yıkama gibi bölümler de yer alıyor.

Samsun’da açılışı gerçekleştirilen Ulusoy Otomotiv Volvo Kamyon Yetkili Bayi, 1300 m² kapalı alan, 450 m² showroom ve 2000 m² açık alana sahip. Bayinin kapalı alanı atölye için 1000 m², yedek parça için 100 m² ve idari bölüm için 200 m² olarak ayrılıyor. Bunların yanı sıra 16.000 m²’lik arsa içinde yer alan bu tesiste benzin istasyonu, restaurant, araç yıkama, dinlenme alanı ve ofis odaları da yer alıyor. TSE ve Volvo standartlarına uygun olarak yapılanan Volvo Kamyon yetkili bayisinde yılda 750 ile 1000 araca servis hizmeti verilmesi planlanıyor. Samsun’da hizmete giren bu bayi, bölgedeki en geniş kapsamlı servis olma özelliğini de taşıyor. Servis müşterilerine konaklama imkanı sağlayabilecek olan Volvo Kamyon bayi aynı zamanda yol yardım hizmeti de sunuyor.

Ulusoy Otomotiv’in Samsun’da hizmete giren Volvo Kamyon Yetkili Bayi’nin açılış törenine Ulusoy Otomotiv Genel Müdürü M. Ali Ulusu, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Aykut Özden, Karadeniz Bölge Direktörü Temel Uzlu ve Karadeniz Bölge Satış Yöneticisi Tuncay Bektaş katıldılar. Volvo Kamyon adına ise Volvo Kamyon Bayi Ağı Geliştirme Müdürü Gökhan Bingöl, Lojistik Müdürü Özkan Çelik, Pazarlama ve İletişim Müdürü Özlem Çopuroğlu, Ticari Satış Sonrası Müdürü Selda Tuğcu törende bulundular.

Açılış töreninde açıklama yapan Ulusoy Otomotiv Genel Müdürü M.Ali Ulusu “Volvo ile olan işbirliğimiz bizim için çok önemli ve bu nedenle halen devam eden ekonomik krize rağmen işbirliğimiz için yatırımlarımızı arttırıyoruz. Samsun’daki Volvo Kamyon Yetkili Bayimiz dünya standartlarına uygun olarak tasarlandı ve bu servisimiz ile müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunacağımıza inanıyoruz. Ayrıca Doğu Karadeniz bölgesinde Trabzon’da, aynı yapıda showroom ve kamyon servis hizmeti verecek yeni tesisimizi de en kısa sürede hizmet sokacağız” dedi.

Volvo Kamyon Bayi Ağı Geliştirme Müdürü Gökhan Bingöl ise açıklamasında ”Ulusoy ile işbirliğimizde yeni bir adım daha atmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Volvo Kamyon olarak kalite, güvenlik, performans, yakıt tasarrufu ve sürücü konforu konularında sektörde öncü konumdayız. Araçlarımızın bu özel niteliklerinin yanı sıra satış sonrası hizmetlerde de kendimizi Türkiye pazarı için geliştiriyoruz. Türkiye gerçekten çok önemli bir pazar ve Volvo Kamyon olarak amacımız burada da müşterilerimiz için en iyi çözüm ortağı olmak. Bu nedenle müşteri memnuniyetini arttırmak için çok çalışıyoruz. Satış sonrası servislerimiz ile yatırımlarımız devam ediyor. Bu konuda Ulusoy ile Karadeniz bölgesi’nde de yatırımlarımıza devam edeceğimizi belirtmek isteriz” dedi.

BUS&TRUCK

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.