UTİKAD’ta ikinci “Kadın Başkan” dönemi

UTİKAD’ta ikinci “Kadın Başkan” dönemi

UTİKAD Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği 38. Olağan Genel Kurulu’nda ilk kez iki ayrı liste yarıştı. Yapılan seçimlerin sonunda ipi göğüsleyen Ayşem Ulusoy, Ayşe Nur Esin'in ardından ikinci kadın başkan oldu.

Açılan sandıklarda yapılan sayımların sonucunda Ayşem Ulusoy’a.168. Dr. Kayıhan Özdemir Turan’ın temsil ettiği listeye ise 145 oy çıktı.

UTİKAD 38. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’ndaki yarışta ipi göğüsleyen Başkan Ayşem Ulusoy, 19 yıldır UTİKAD çatısı altında görev yaptığını belirterek “UTİKAD’ta uzun yılarda emek-yoğun çalıştım. Seçim sürecinde duruşumuzu hiç bozmadık. Mevcut hizmetlerimize devam ettik. Bundan sonra da seçimde rakip olduğumuzu unutarak UTİKAD’ın daha iyi yerlere gelmesi için hep birlikte çalışacağız” diye konuştu.

Diğer Başkan adayı Dr. Kayıhan Özdemir Turan da, geçmiş genel kurullarının yüzde 11-14 arasında kaldığına işaret ederek, bugün 313 kişilik rekor bir hazirun ile seçim yaşadık diyerek yeni yönetimi kutladı.

Eldener, gönül rahatlığıyla devrediyorum

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, seçimlerin ardından görevi gönül rahatlığıyla devredeceğini açıklayarak “Dernek bir yere geldi. Artık arkadaşlarımız derneğin önemine inandı ve yönetime aday oldu. Tatlı bir yarış yaşandı. Derneğimiz için hayırlı olmasını dilerim” dedi.

kutlama-001.jpg

Centilmence geçen yarışın sonunda kaybeden kazananı tebrik etme erdemini gösterdi. Ayşem Ulusoy Başkanı kutluyor, Emre Eldener'den aldığı bayrağı daha yükseğe taşıyacağına inanıyoruz.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.