UTİKAD: Lojistik Sektörü ATLAS’ı Hak Ediyor

UTİKAD: Lojistik Sektörü ATLAS’ı Hak Ediyor

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ATLAS Lojistik Ödülü Komitesi üyesi Emre Eldener “ATLAS Lojistik Ödülleri” yarışmasıyla ilgili açıklamalarda bulunarak tüm sektörü yarışmaya katılmaya davet etti.

Bu yıl 8. kez düzenlenen ATLAS Lojistik Ödülleri yarışması ile ilgili çalışmalar ve firmaların adaylık süreci devam ederken UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ATLAS Lojistik Ödülü Komitesi üyesi Emre Eldener “ATLAS Lojistik Ödülleri” yarışmasıyla ilgili açıklamalarda bulunarak tüm sektörü yarışmaya katılmaya davet etti.
emre-eldener-001.jpg“Ekonominin zorlu koşullarında, sert rekabet şartları altında varlıklarını sürdürebilen ve büyük bir başarı gösteren lojistik sektörü firmaları aynı zamanda ülkemizi gerek Avrupa’da gerekse dünyada çok iyi temsil etmektedirler” diyen Eldener; sözlerini şöyle sürdürdü: “Lojistik sektöründeki tüm firmalar yıl boyunca yaptıkları çalışmalar ve ekonomiye katkılarıyla zaten ödüle layık işler yapıyorlar. Dolayısıyla aslında hepsi Lojistik Ödülü ATLAS’ı hak ediyor. Ancak bu ödülü almak için önce başvuruda bulunmak ve yarışmaya katılmak gerekiyor. Ardından firmaların yıl boyunca gerçekleştirdikleri çalışmaların sayısal verileri ve son derece değerli isimlerden oluşan jürimizin değerlendirmeleri sonucunda her kategoride sadece bir birinci ortaya çıkıyor. Aslında ifade ettiğim gibi ödülü her kategoride bir firma alsa bile sektörün tümü bizim kalbimizde ATLAS ödülüne layıktır.”

İhracat Firmalarına Özel "Lojistiğe Katkı Ödülü”
“İhracat firmalarına özel geçen sene başlattığımız uygulamamız bu sene de devam ediyor.” diyerek sözlerini sürdüren Eldener; “İhracatçılarımıza da ödül vermeye devam ediyoruz. Bu firmaların faaliyetleri bizim esasen iş kaynağımızı oluşturmakta. Onların başarısıyla bizim başarımız bir bakıma doğru orantılı. Dolayısıyla ihracatçılarımızın da ödüle layık olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

Online Yarışmada Oylama Başlıyor
ATLAS Lojistik Ödülleri’nin diğer bir kategorisi olan online yarışmada aday gösterme sürecinin ardından oylama sürecinin başlayacağını hatırlatan Eldener; “Zor ve değişken koşullara rağmen firmalarımız, sektör çalışanlarımız da başarılı işlere imza atıyorlar. Firmalarımızın kurumsallaşmasına, yetişmiş personelin çoğalmasına biz de bu ödül organizasyonu vesilesiyle bir katkıda bulunuyoruz.” dedi.

Yarışmaya katılım süreci:
Kurumsal yarışma ile ilgili başvurular web sitesindeki başvuru formları aracılığıyla yapılıyor. Online yarışma kategorisi ise iki etaptan oluşuyor. İlk etapta adaylar online olarak gösteriliyor, ikinci etapta da belirlenen adaylar dijital ortamda oylanıyor. İhracat firmalarına özel ‘Lojistiğe Katkı Ödülü’ aday gösterme işlemleri de yine ödül web sitesi üzerinden yapılıyor.
Kurumsal yarışmaya katılım ve online yarışmada oy vermek için son tarih ise 3 Kasım 2017
Lojistik Ödülleri 2017 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü www.lojistikodulleri.com adresi üzerinden yapılmaktadır. Tüm başvuru işlemleri ücretsizdir.

LOJİPORT
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.