UND Yönetimi, depremin vurduğu Hatay’daydı

UND Yönetimi, depremin vurduğu Hatay’daydı

UND Yönetim Kurulu ve üyeleri tarafından 15 bin aileye ulaştırılmak üzere toplanan yardım kolileri Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne teslim edildi.

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet Hatay’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. UND Yönetim Kurulu ve üyeleri tarafından 15 bin aileye ulaştırılmak üzere toplanan yardım kolileri Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne teslim edildi.

UND Yönetim Kurulu tarafından, Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ili etkileyen depremler sonrası nakliyecilerin en yoğun şekilde yer aldığı Hatay’a bir ziyaret gerçekleştirildi. Yapılan ziyarette bölge üyelerinin taleplerinin değerlendirildiği Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı öncesi UND Yönetim Kurulu ve üyeleri tarafından 15 bin aileye ulaştırılmak üzere toplanan 9 TIR’lık yardım kolisi Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü teslim edildi.

Hatay AFAD Başkanlığında yapılan toplantıya İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Çorum Milletvekili İlksen Ceritoğlu Kurt, AFAD Başkan Yardımcısı Önder Bozkurt ve Hatay Koordinatör Valisi Oğuzhan Bingöl katılım sağladı. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı nakliyecilerin taleplerini dinledi. UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısında ise depremin etkilediği lojistik sektörünün yeniden ayağa kaldırılması için neler yapılabileceği konuşuldu.

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet Antakya Ticaret Odasında Başkan Vekili Selahattin Eskiocak ve Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hüseyin Topçuoğlu’nu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Yapılan ziyaretlerde bölge ticaretinin ve lojistiğinin toparlanması için UND’nin her türlü katkıya hazır olduğu dile getirildi.

und-hatay.jpg

und-hatay3.jpg

und-hatay5.jpg

und-yonetimi-hatay-a-ziyaret.jpgLOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.