UBAK izin belgeleri revize edildi

UBAK izin belgeleri revize edildi

2018 yılı için UBAK İzin Belgesi Değerlendirme Listesi, özmal yeşil taşıt sayılarında sehven yapılan hata nedeniyle revize edildi. Yeni liste haberimizde...

Uluslararası Nakliyeciler Derneği'nden (UND) sitemize de gönderilen duyuruda sehven yapılan bir hata nedeniyle UBAK izin belgelerinin yeniden düzenlendiğine yer verildi. UND açıklaması aynen şöyle:

Belge almaya hak kazanmış olan firmaların, UBAK İzin Belgesi Dağıtım Esasları Yönergesi'nin 10 uncu maddesinin on altıncı fıkrası gereğince; yapacakları UBAK İzin Belgesi takas işlemleri için en geç 01/12/2017 tarihi mesai saati bitimine kadar Bakanlığa yazılı olarak (tercihen faks yoluyla (0312-203 12 66) veya elektronik posta yoluyla ([email protected])) müracaat etmeleri gerekmektedir.
 
Buna göre, takas yapacak olan firmaların karşılıklı olarak dilekçelerini imza sirkülerleri ile birlikte Bakanlığa göndermeleri gerekmekte olup, UBAK İzin Belgesi takas işleminde bulunacak firmaların takas işlemi için UBAK İzin Belgesi Dağıtım Esasları Yönergesinin 10 uncu maddesinin dokuzuncu fıkrasına uygunluk şartı aranacaktır.
 
Takas işlemlerinin, 1 Aralık 2017 tarihine kadar sonlandırılması gerekmekte olup, bu tarih sonrasında yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
 
Firmalarımızın bilgilerine önemle duyurulur.
 

  • 2018 yılı UBAK İzin Belgesi Değerlendirme Listesi (Revize) için tıklayınız.
  • 2018 yılı UBAK İzin Belgesi Aralıkları Tablosu için tıklayınız.

2018 yılı UBAK İzin Belgesi Ücretleri Tablosu için tıklayınız.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.