Tırsan’dan Pace Lojistik’e hem multiride hem rulo taşıyıcı

Tırsan’dan Pace Lojistik’e hem multiride hem rulo taşıyıcı

Tırsan, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Tırsan, sektörün yeni oyuncularından Pace Lojistik’e 15 adet Tırsan Multi Ride ve 10 adet Tırsan Rulo Taşıyıcı teslim etti.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla sektöre yön veren ve lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan’ın Pace Lojistik’e gerçekleştirdiği teslimat törenine; Pace Lojistik Genel Müdürü Berkcan Danış ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Pace Lojistik Genel Müdürü Berkcan Danış, “2020 yılı sonunda kurulan Pace Lojistik olarak, Tırsan’dan 25 adet treyler satın alarak sektöre hızlı bir giriş yaptık. Türkiye ve orta Avrupa ülkeleri arasında hizmet veren firmamız, Doğu Avrupa’da da etkinliğini artırmayı hedeflemektedir” dedi.

Yola Çıkarken Lider Treyler Üreticisi Tırsan Yanımızda

 Danış, yeni kurulan bir şirket olarak önemli araç ve ekipman yatırımı yaptıklarına dikkat çekerek, “Lojistik sektörünün yeni aktörlerinden biri olan firmamızın filosuna, Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan’dan 15 adet Tırsan Multi Ride ve 10 adet Tırsan Rulo Taşıyıcı treyler alarak filomuzu daha da güçlendirdik. Gerçekleştirdiğimiz yatırımla pazara hızlı bir giriş yaptık. 15 adet Türkiye plakalı, 10 adet ise Bulgaristan plakalı olmak üzere toplamda 25 adet çekiciyle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle kısa sürede lojistik sektörünün önemli bir paydaşı olacağız” açıklamalarında bulundu.

Danış sözlerine şu şekilde devam etti, “Kara yolu ve multimodal taşımacılık hizmetleri ile odak pazarımız orta Avrupa. İlerleyen süreçte Doğu Avrupa ülkelerine de odaklanarak, artan iş hacimlerimiz kapsamında yatırımlarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Müşterilerimizin Rekabet Gücünü Artırıyoruz

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç konuşmasında, “Pace Lojistik ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan dolayı gururluyuz. Bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ve Tırsan Rulo Taşıyıcı treylerlerimiz, en ince ayrıntısına kadar müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak için dizayn edilmiş ve en kaliteli şekilde üretilmiştir. Multi Ride ve Rulo Taşıyıcı araçlarımız her türlü çekici tipinde kullanılabilir özelliğe sahiptir, bu sayede müşterimiz operasyonlarını daha esnek ve hızlı şekilde gerçekleştirerek zamandan tasarruf edebilecektir. Ayrıca, Rulo Taşıyıcı aracımız, Avrupa treyler sektöründeki en uzun rulo haznesine (9.060 mm) sahiptir ve e,f,g,i vagon tiplerine uygun tren yükleme seçenekleri ile müşterilerimize yüklemelerinde avantaj sağlamaktadır. Araç, yük emniyetinde esneklik ve güvenlik için 500’den fazla yük bağlama opsiyonu ile verimlilik artırıcı özelliklerle donatılmıştır” dedi.

Erkoç, Tırsan olarak, araçlarımızın üretiminden, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerinde 7/24 müşterilerimizin yanındayız, Pace Lojistik’e de hem yurt içinde hem de yurt dışında kaliteli hizmetlerimizle her zaman tam destek vereceğiz. İş ortağımızla, başarılı iş birliğimizin ileriki yıllarda daha da güçlenerek artacağına inancımız tam” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler standardında yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu sayesinde, uluslararası komple yük taşımacılığı gerçekleştiren firmalar için doğru çözümdür. Ayrıca T.SCS MR aracı, sahip olduğu dingil kaldırma sistemi ile lastik maliyetini düşürmektedir. Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır. Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır. Ayrıca, Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride geniş opsiyon çeşitlerinde; operasyon güvenliğini garanti altına alan arka uyarı sensörleri ve çatı hava yastığı (RSAB) bulunmaktadır.

Tırsan Perdeli Rulo Taşıyıcı Özellikleri

Tırsan Perdeli Rulo Taşıyıcı, EN 12642 XL standardına uygunluk gösteren yük güvenliği sertifikasına sahiptir ve rulo haznesi içindeki 4 x 2 adet dikme baba yuvası ile operasyonlar sırasında güvenli taşıma imkanı sağlamaktadır. Treyler, her biri 2,5 tonluk, yan kapaklı veya kapaksız olarak kullanılabilen K-Fix Yük Güvenlik Sistemi ile donatılmıştır. Perdeli Rulo Taşıyıcı, ön panelin zarar görmesini engellemek amacıyla koruyucu kontrplak levha ile donatılmıştır. 1.200 mm yüksekliğinde ve 12 mm kalınlığında koruyucu levha araca ek koruma sağlamaktadır. Öte yandan araç, iç yüksekliğini artırmak amacıyla, zahmetsiz kayma imkanı sunan ve Code XL Sertifikasyonuna uygunluk gösteren çatı kaldırma sistemi bulunmaktadır. Aracın hafif ama sağlam alüminyum arka kapısı maksimum ömür performansı sağlarken, kapının modüler tasarımı, bakımı kolaylaştırır. Tırsan Perdeli Rulo Taşıyıcı aracının tüm çelik yapı parçaları KTL kaplamalıdır ve bu sayede araç, 10 yıl boyunca pas yürümezlik garantisi altındadır.Ayrıca Perdeli Rulo Taşıyıcı geniş opsiyon paletinde, yükleme operasyonlarını kolaylaştıran açılabilir arka baba sistemi, arka yanaşma sensörleri ve CODE XL uyumlu dikey entegre yapılı yan perdelere de sahiptir.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.