TIRSAN kataforez teknolojisine geçti

TIRSAN kataforez teknolojisine geçti

Türkiye treyler sektörünün lideri TIRSAN, geliştirdiği teknolojileri ile müşterilerine rekabet avantajı sunmaya devam ediyor. TIRSAN, Türkiye’deilk ve...

Türkiye treyler sektörünün lideri TIRSAN, geliştirdiği teknolojileri ile müşterilerine rekabet avantajı sunmaya devam ediyor. TIRSAN, Türkiye’deilk ve tek kataforez teknolojisi ile treyler üretimi yapan firma olarak,  iş ortaklarının yatırımını 10 yıl boyunca garanti altına alıyor.

PASLANMAYA KARŞI EN YENİ VE EN GÜVENİLİR  ÇÖZÜM

TIRSAN, en yeni, en güvenilir ve çevre dostu olan Çinko Tri-Elektron Metodunu, kataforez teknolojisi olarak belirledi. Treyler sektöründe kullanılan demir-fostat kataforez uygulamaları yerine, otobüs üreticilerinin de yaygın olarak kullandığıbu yöntem, uzun süreli paslanmazlık koruması için en etkin çözüm olarak öne çıkıyor. Çinko, paslanmaya karşı yüksek direnci ile bilinmekte. Tri-Elektron Metodu çinko kaplı yüzeye uygulandığında metale en yüksek paslanmazlık koruması sağlanmış oluyor.

Kataforez,  paslanmaya karşı metal yüzeylerin korozyon direncini arttırmak amacı ile elektro kimya prensiplerine dayanan ve metal yüzeylerde film oluşturan astar yöntemidir. Kataforez, oksijen ve nemin sac yüzeyine ulaşmasını engeller ve uzun süreli paslanmazlık için mükemmellik şartlarını sağlar.

11 farklı adımda gerçekleşen kataforez uygulaması ile 10 yıl paslanmazlık imkanı sunulurken, pas nedeniyle oluşan çürüme ve erimenin önüne geçilmektedir. Treyler’in omurgası olan şasi, kataforez kaplama ile üstün yüzey pürüzsüzlüğü ve boya yapışma performansı ile korunur.

KATAFOREZ UYGULAMASI İLE TREYLER ÖMRÜ UZUYOR

TIRSAN tarafından devreye alınan kataforez teknolojisi ile araç bakım maliyetleri düşecek. Paslanmanın olumsuz etkilerinden korunan araçlar, aynı zamanda 10 yıl paslanmazlık garanti kapsamına alındı..

10 yıl paslanmazlık garantisi 2. elde de devam ediyor. Seramik pürüzsüzlüğündeki yüzey nedeniyle üstün boya yapışma performansı ile aracınız ilk günkü yeniliğini korur. Ticari itibarınızı da garanti altına alır.

BUS&TRUCK

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.