TIRSAN, Avrupa'nın en geniş ürün gamıyla NUFAM Fuarı'nda

TIRSAN, Avrupa'nın en geniş ürün gamıyla NUFAM Fuarı'nda

Treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, son teknoloji ile donatılmış Avrupa’nın en geniş ürün gamını, Almanya’nın Karlsruhe şehrinde 30 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek NUFAM 2021 fuarında sektörle buluşturacak

Pandemi döneminde Tırsan, 2020 gelişmelerine de en hızlı adapte olan şirket oldu. Tırsan, 2020 yılının Mart ayında Türkiye’nin ilk dijital teslimatını gerçekleştirdi, Kässbohrer markasıyla 23 ürünün dijital ikizlerinin incelebileceği sanal fuarını ve K-Talks interaktif webinar programları dijital alanda da öncü oldu ve dünyanın 55’ten fazla ülkesindeki müşterileri ile kesintisiz iletişim sağladı.

44 yıldır treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, Covid-19’a karşı tüm güvenlik önlemlerini alarak, Almanya’nın Karlsruhe şehrinde 30 Eylül - 3 Ekim tarihleri tarihleri arasında gerçekleşecek ticari araç fuarı NUFAM 2021’de dm arena holü, stand D420’de yerini alacak.

Tırsan, Avrupa’nın En Geniş Ürün Gamını Sektörle Buluşturacak

Ödüllü Ar-Ge merkezinde müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak için geliştirdiği Avrupa’nın en geniş ürün gamı ile 55’ten fazla ülkedeki müşterilerinin ilk tercihi olmaya devam Tırsan, fuarda inşaat sektörü için özel olarak geliştirdiği Kässbohrer, K.SLL 2 2 dingilli uzayabilir Low[1]bed, K.SKS 24 Çelik Damper ve segmentinin en hafif damperli silo aracı K.SSK 60 aracını müşterileri ile buluşturacak.

2 dingilli uzayabilir Low-bed Kässbohrer K.SLL 2, güçlü şasisi ve sağlam yapısı sayesinde ağır yük taşımacılığı için özel geliştirilmiştir. K.SLL 2 güvenli taşımayı sağlayan sağlam ve güçlü konstrüksiyonu ile dökme ve ağır yükler için ideal taşıma imkanı sunuyor.

İnşaat için özel tasarlanmış 24 m3 3 dingilli damperli semi-treyler Kässbohrer K.SKS 24 çelik damper, yüksek mukavemetli şasisi ve benzersiz V şekilli tasarım üst yapısı ile hızlı ve kolay boşaltma özelliğiyle operasyonel verimlilik sağlıyor. Benzersiz V şekilli zemini ve hızlandırılmış boşaltma için Hardox gövdesi ile K.SKS 24, 250 bar kaldırma kapasiteli basamak silindiri ile güvenli ve hızlı boşaltım imkanı sunmakta.

Kässbohrer K.SSK 60, damperli silobası en düşük boş ağırlığıyla müşterilerine kuru dökme yük taşımacılığında en yüksek verimliliği sunmaktadır. Çeşitli yüklerin taşınmasında ideal olan 60m3 taşıma kapasitesi ile K.SSK 60, müşterilerine esneklik sağlamakta, aynı zamanda yüksek kaliteli malzeme ve ekipmanlarıyla yük ve operatör güvenliğini maksimuma çıkarmakta

k-ssk-60.jpgLOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.