Sağlık, lojistikte bir ezber daha bozacak

Sağlık, lojistikte bir ezber daha bozacak

Sağlık Lojistik, yeni yılla birlikte çalışanlarına farklı bir hizmet başlatıyor. Her Cumartesi konusunda uzman kişilerin önderliğinde personele ilk yardım, toplu taşımada uyulacak kurallar, etkin konuşma, çevre gibi konularda eğitim verilecek.

Sağlık Lojistik, 40. yaşını kutlayacağı 2018 yılında farklı etkinliklere imza atma hazırlığında. Her ay yeni bir projeyle gündemde olacaklarını ifade eden Türkiye-Slovenya İş Konseyi Başkanı ve Sağlık Lojistik İcra Kurulu Başkanı Zahit Sağlık, “40. yılımızda çok farklı etkinliklere imza atmak arzusundayız. Bu nedenle her zaman olduğu gibi hiç yapılmayanları gerçekleştirmek istiyoruz. Her ay farklı bir etkinliğin duyurusunu yapacağız. İlk etkinliğimizin startını ocak ayıyla birlikte veriyoruz. Bundan böyle her cumartesi günü çalışanlarımıza dönüşümlü olarak sosyal ve kültürel eğitimler vereceğiz. Bundan sakın ola, çalışanlarımızın buna ihtiyacı olduğu için böyle bir yola başvurulduğu anlamı çıkmasın. Bizim hedefimiz, Sağlık çalışanlarını daha özel kılmaktır. Dans nasıl edilir? Toplu taşımada nasıl hareket edilmeli? İlk yardım gibi eğitimler vereceğiz. Profesyonel eğitmenlerden dersler alacaklar. Örneğin, bir fidan vereceğim, istediği yere dikmesini sağlayacağım, alsın sulasın, emek verdiği bir değere kavuşsun. Benim ülkemin insanı eğitilmeli ve bence şirketlerin de böyle bir sorumluluğu olmalı. Hayat okulu pratik eğitimine Ocak ayı ile birlikte start veriyoruz. Bu benim için çok büyük bir gider değil. Etkin konuşma, davranış kültürü bizim için çok önemli. Bu gibi projelerin hayata geçmesi benim iş akışım için de değer taşıyor” ifadelerini kullandı.  

saglik-yeni-yil-(2).jpg

SAĞLIK ÇALIŞANLARI YENİ YILI ERKEN KUTLADI

Öte yandan, Sağlık Lojistik çalışanları, 27 Aralık’ta gerçekleştirilen kutlama gecesiyle yeni yılı erken karşıladı. Açılış gecesinde konuşan Sağlık Lojistik İcra Kurulu Başkanı Zahit Sağlık, çalışanlarına şöyle seslendi: “Yeni yılın gelmesiyle birlikte 2018’in bizler için özel bir anlamı da, artık 40. Yılımıza giriyor olmamız. Bu sevinci ve gururu sizlerle birlikte yaşıyor olmaktan ayrıca mutluluk duyuyorum. Geride bırakmaya hazırlandığımız 2017 yılında, güzel ve başarılı işlere hep birlikte imzamızı attık. Bunun için tüm mesai arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim. 2018 yılında da yapacağımız daha çok güzel işlerimiz olacak. Sektörümüz hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Biz de bu serüvende Sağlık Lojistik ailesi olarak, üstlendiğimiz sorumlukları layıkıyla yerine getirmek için çok çalışıyoruz. Bu anlamda; kurumsal çaplı çalışmalarımız, filo ve depolama hizmetlerimizdeki yatırımlarımız, operasyonel faaliyetlerimizdeki çözümsel yaklaşımlarımız çeşitlenerek ve artarak devam edecek. Tüm bunların yanında; en doğru ve en gerçek yatırım, insana yapılan yatırımdır. Çünkü dünyayı dünya yapan insandır. Bu değerin farkında olarak eğitim programlarımıza da hız kazandıracağız. 2018 yılının herkese huzur, mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini diliyorum”

Biz de Sağlık Lojistik özelinde tüm lojistik camiasının yeni yılını kutluyor, 2018'in sektörümüze hayırlı kazançlar getirmesini diliyoruz. 

saglik-yeni-yil-(1).jpg

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum