Pamukkale ve BelKo Air Tourismo'yu tercih etti

Pamukkale ve BelKo Air Tourismo'yu tercih etti

Mercedes-Benz Türk 25.08. – 11.09.2017 tarihleri arasında Pamukkale Turizme 1 ve BelKo Air’e 6 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 satışı gerçekleştirdi.

Pamukkale’nin Tercihi Yine Tourismo Oldu

pamukkale-004.jpg

25.08.2017

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Egemer tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Süleyman Cenit ve Ahmet Onay’a teslim edildi. Teslimat sırasında Süleyman Cenit ve Ahmet Onay, Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1’i tercih etmelerinin nedeni olarak yüksek yakıt ekonomisini gösterdiler. Ayrıca filolarına daha önceden eklenen Mercedes-Benz otobüslerinin hiçbir sorunla karşılaşmamış olmasını karar vermelerini sağlayan bir diğer etken olarak belirttiler.

belko-air.jpg

BelKo Air’in tercihi Mercedes-Benz Tourismo

11.09.2017

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Mengerler Ankara tarafından BelKo Air’e satışı gerçekleşen 6 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Mengerler Ankara Otobüs Satış Müdürü Şenay Güngör tarafından şirket yetkilileri Hasan Bilgili, İsmet Bilgili ve Sami Canpolat’a teslim edildi. Ankara Esenboğa Havaalanı taşımacılığını yapan BelKo Air adına 6 adet ve toplamda 54 kişiyi taşıyacak Tourismo 16 RHD otobüslerini Hasan Bilgili tesim aldı. Teslimat sırasında Bilgili, 2018 yılında da yatırımlarına Tourismo araçlar ile devam edeceklerini ve Tourismo’yu ekonomik yakıt sarfiyatı ve dayanıklılığından ötürü tercih ettiklerini belirtti. Ayrıca diğer firma yetkilileri de Mercedes-Benz kalitesine duydukları güvenden dolayı, Ankara’nın ve Ankaralıların her şeyin en iyisine layık oldukları düşüncesiyle tercihlerinin bir kez daha Mercedes-Benz’den yana olduğunu söylediler.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.