NGL, 2 kategoride Atlas Lojistik Ödülü aldı

NGL, 2 kategoride Atlas Lojistik Ödülü aldı

Norther Global Lojistik (NGL), 14. kez düzenlenen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri’nde 2 dalda ödüle layık görüldü.

Bu yıl 14. kez düzenlenen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı, ulusal ve uluslararası birçok lojistik tedarikçisinin katılımıyla gerçekleşti. Fuar kapsamında geleneksel hale gelen ve bu yıl 12. kez dağıtılan Atlas Lojistik Ödülleri de alanında yılın en başarılı şirketlerine ve yöneticilerine verildi.

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında taşımalar gerçekleştiren Norther Global Lojistik (NGL), aldığı 2 ödülle öne çıktı. Şirket, yılın “Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri(R1/TİO) Birincisi” ve “Yılın Havayolu Lojistik Yöneticisi” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

ferhatemanetog-lu-ngl-kurucuortak.jpgNGL Kurucu Ortağı Ferhat Emanetoğlu, kazandıkları ödüllere ilişkin değerlendirmesinde, yıl boyunca ihracat ve ithalatçılara verdikleri yoğun taşıma hizmetlerinin karşılığını almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

“Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri(R1/TİO) Birincisi” ödülünü üst üste ikinci kez aldıklarına dikkat çeken Emanetoğlu, “Bu ödül, yurt dışı taşımalarımızın öncesinde ve sonrasında yurt içindeki organizasyonumuzun ne kadar iyi olduğunu kanıtlıyor. Hasarsızlık, zamanında teslim alma ve teslim etme gibi ilkelere oldukça fazla dikkat ediyoruz. Bu sayede yurt dışına yapılacak taşımalar öncesinde en hızlı şekilde organize olup müşterilerimize zaman avantajı sağlıyoruz.” diye konuştu.

Atlas Lojistik Ödülleri’nin, lojistik şirketleri ve yöneticiler için ciddi bir motivasyon kaynağı olduğuna işaret eden Emanetoğlu, gelecek yıl mevcut birinciliklerin yanında farklı alanlarda da ödül almak istediklerini vurguladı.

Emanetoğlu, NGL olarak fuar boyunca hem iş ortakları hem de potansiyel müşterileri ile verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini ve gelecek yıl da burada olmak istediklerini sözlerine ekledi.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.