Mercedes,teslimat holünü yeniledi

Mercedes,teslimat holünü yeniledi

Bugüne kadar Türkiye’ ye 670 Milyon € tutarında yatırım yapan Mercedes-Benz Türk, 160 m2 büyüklüğündeki mevcut otobüs teslimat holünü 1.000.000...

Bugüne kadar Türkiye’ ye 670 Milyon € tutarında yatırım yapan Mercedes-Benz Türk, 160 m2 büyüklüğündeki mevcut otobüs teslimat holünü 1.000.000 TL yatırım ile yeni-leyerek, sürekli iyileştirme yönündeki çalışmalarına devam ediyor. Şirket, Hoşdere Otobüs Fabrikası’ nda kapasite arttırımına ve çevre yönetim sistemlerine, Aksaray Kamyon Fabrikası’ nda ise yeni teknolojiler ile yeni montaj holüne yaptığı yatırımların ardından, teslimat holünü yenileyerek müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak için yaptığı yatırımları sürdüreceğini gösteriyor.

4 ay süren yenileme sürecinin sonunda yepyeni bir görünüme ve olanaklara kavuşan tes-limat holü, eskisine göre daha aydınlık, modern ve sıcak bir atmosfer sunmasının ya-nında, tasarım, teknik ve teknoloji yönünden tamamen Daimler standartlarına sahip.

Bu proje ile yerli ve uluslararası müşterilerine araç teslimatı yaparken  daha kullanışlı ve verimli bir tesis sunabilmeyi amaçlayan şirket, yeni teslimat holü ile modern bir cafe-bar alanı ve self-servis hizmet de sunuyor.

Teslimat öncesinde, daha sağlıklı görüşmeler yapabilmeleri için müşteriler ve Mercedes-Benz çalışanları için rahat toplantı alanları da sunan yeni teslimat holü, iki katlı olarak tasarlandığı için, giriş katını müşterilere toplantı ve bekleme salonu olarak, üst katı da çalışanlar için ofis olarak sunuyor.

Eğlence sistemlerinin de entegrasyonu ile araç almaya gelen müşteriler için bekleme alanlarında geniş ekranlarda hem onları eğlendirmek hem de bilgilendirmek amacı ile Mercedes-Benz Türk’ ün tarihçesi, şehiriçi ve şehirlerarası otobüslerinde sunduğu gü-venlik önlemleri ile ilgili detaylı bilgiler de gösterilecek.

İhracat pazarlarındaki müşterileri için de geliştirilmiş video-konferans sistemi sunan yeni teslimat holü, bu sayede onları tasarım danışmanlığı konusunda Mannheim’ daki MB Tasarım Merkezi ile görüştürebilecek.

Teslimat holünün yenilenmesi ile Mercedes-Benz Türk’ ün otobüs teslim süreci müşte-rileri karşılamadan, araçların uğurlanmasına kadar tamamen modern bir konsept ile güncellendi. Böylece Mercedes-Benz, kalite güvenlik ve konforunu yeni teslimat ho-lünde de en üst seviyede sunmaya başladı.

BUS&TRUCK

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.