Mercedes'te otobüs teslimatları hız kesmiyor

Mercedes'te otobüs teslimatları hız kesmiyor

Mercedes-Benz Türk, 22.09. – 04.10.2017 tarihlerinde aralarında Patnos İtimat, İstanbul Halk Otobüsleri işletmecileri ve Bektaşlar Turizmin bulunduğu 6 firmaya 4 şehir içi ulaşım ve 3 seyahat otobüsü teslimatı gerçekleştirdi.

22.09.2017- Patnos İtimat - Setra birlikteliği gerçekleşti

patnos-itimat.jpg

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Has Otomotiv tarafından Patnos İtimat’a satışı gerçekleşen 2 adet Setra 516 ComfortClass; Tahsin Sayılır, Ahmet Oral, Ömer Tutan ve Abdullah Ataseven’e teslim edildi. Sayılır ve Oral, Setra otobüslerin yüksek konforuna, güvenilirliğine ve kalitesine vurgu yaparak filolarını Setra otobüslerle güçlendirmekten duydukları mutluluğu dile getirdiler.

29.09.2017- Conecto satışları hız kesmiyor

iho-muharrem-dagdeviren-ve-mehmet-ali-gulec.jpg

Mercedes-Benz Türk tarafından satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri Muharrem Dağdeviren ve Mehmet Ali Güleç’e teslim edildi. Aracın teslimatı esnasında müşteriler Mercedes-Benz’i kalitesi ve yakıt tasarrufu nedeniyle tercih ettiklerini vurguladı. 

04.10.2017- Halk Otobüsleri Mercedes-Benz’e emanet

iho-aksungur.jpg

Mercedes-Benz Türk tarafından satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri Salih Aksungur, Şeref Aksungur, Sedat Aksungur, ve Abdülkerim Aksungur’a teslim edildi. Teslimat sırasında, tercih sebeplerinin Mercedes-Benz’in eşsiz kalitesi ve düşük yakıt sarfiyatı olduğu belirtildi.

iho-serkan-balta,-murat-ilgun,-fikret-aslan,-mustafa-seker.jpg

Mercedes-Benz Türk tarafından satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri Serkan Balta, Murat İlgün, Fikret Aslan ve Mustafa Şeker’e teslim edildi. Aracın tercih edilme nedenleri arasında müşteri dostu yakıt ekonomisi ve dayanıklılığı gösterildi.

iho-suleyman-cakti,-kasim-cakti-ve-mustafa-cigdem.jpg

Mercedes-Benz Türk tarafından satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri Süleyman Çaktı, Kasım Çaktı ve Mustafa Çiğdem’e teslim edildi. Teslimat esnasında, Mercedes-Benz Conecto’nun yüksek kalitesi ve düşük işletme maliyetleri vurgulandı. İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri,  Mercedes Benz’in her zaman desteğini ve ayrıcalığını hissettirdiği belirtildi.

bektaslar.jpg

Bektaşlar Turizm filosuna Travego desteği

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Koluman Ankara tarafından Bektaşlar’a satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Rıfat Akbulut’a teslim edildi. Akbulut teslimat esnasında Mercedes-Benz Travego otobüslerinin yolculara sağladığı yüksek konfordan memnun olduğunu ve Mercedes-Benz otobüslerine sahip olduğu yüksek dayanıklılık özellikleri nedeniyle çok güvendiğini belirtti. 

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.