Mercedes; otobüs teslimatında Ramazan bereketi yaşadı

Mercedes; otobüs teslimatında Ramazan bereketi yaşadı

Mercedes-Benz Türk, 24 Mayıs - 21 Haziran 2017 tarihleri arasında 10 firmaya 16 otobüs teslimatı gerçekleştirdi.

24.05.2017

Bireysel otobüs işletmecilerin tercihi Mercedes-Benz oldu

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler İstanbul tarafından Nilüfer Turizm bireysel otobüs işletmecisi Fahrettin Ari’ya 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 teslim edildi. Ari, Mercedes-Benz Tourismo araçlarının düşük yakıt sarfiyatı, sorunsuzluğu ve düşük işletme maliyetleri sebebiyle tercih ettiklerini ve yola Mercedes-Benz kalitesinin verdiği güvence ile devam edeceklerinden dolayı çok memnun olduklarını dile getirdi.

nilufer-turizm-bireysel-otobus-isletmecisi.jpg

Mercedes-Benz ile nesilden nesile aktarılan bir gelenek

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, Bayram Tunç’a teslim edildi. Tunç, Mercedes-Benz ile 1980 senesinden beri devam eden düzenli ilişkilerinin devamlılığını istediklerini ve Mercedes-Benz otobüslerinden çok memnun kaldıklarını dile getirdi. Yapacakları yatırımlarda her zaman ilk tercihlerinin Mercedes-Benz olacağını da teslimat esnasında belirtti.

istanbul-halk-otobusu-002.jpg

08.06.2017

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Mercedes-Benz Tourismo yatırımlarına duraksız devam ediyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Hassoy Motorlu Vasıtalar tarafında Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu’na satışı gerçekleştirilen 6 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 Cenk Soydan’a teslim edildi. Firma, sene başında siparişini verdiği araçlarının devamı olan 6 adet Tourismo 16 2+1 araçlarını teslim alırken, açıklama yapan Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, beklentileri yüksek bir sezona girdiklerini, köklü bir geçmişe sahip olan şirketin, bu sezonda da yolcusunu en iyi şekilde ağırlamak adına tüm hazırlıklarını tamamladığını ve daha güçlü konuma geldiğini belirtti ve tüm sektöre bol kazançlı, bereketli, kazasız, belasız bir sezon diledi.

ali-osman-ulusoy-sirketler-grubu.jpg

14.06.2017

Van Gölü Seyahat yola Mercedes-Benz Travego ile devam ediyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler Adana tarafından Van Gölü Seyahat’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Murat Çelenk, Baba Çelenk ve Erdal Çelenk’e teslim edildi. Teslimatta Van Gölü Seyahat Firma Yetkilisi Mehmet Selimoğlu da yer aldı. Murat, Baba ve Erdal Çelenk, Travego araçlarının düşük yakıt sarfiyatı, geniş iç hacmi ve yüksek kalite algısından oldukça memnun olduklarını, bu nedenle de Mercedes-Benz Travego araçlarını her zaman ilk tercihleri olduğunu belirttiler.

van-golu-seyahat.jpg

15.06.2017

Mercedes-Benz Travego filolarda yer almaya devam ediyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Hassoy tarafından Yeşil Muş Ovası’na satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Mazhar Özkan ve Yılmaz Özkan’a teslim edildi. Mazhar ve Yılmaz Özkan, Yeşil Muş Ovası Turizm’de çalışmak üzere 4 adet Travego 15 SHD araçlarının ilkini teslim aldılar. Araç tercihlerinde Mercedes yıldızından vazgeçmeyeceklerini aktaran Mazhar ve Yılmaz Özkan tamamı Mercedes olan filolarına Travego 15 SHD de katarak araç sayılarını 14 adede çıkarttıklarını ve yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı. Travego 15 SHD araçlarının düşük yakıt ve işletme maliyetleri, dayanıklılığı ve yüksek bagaj kapasitesi nedeniyle tercih ettiklerini belirttiler.

yesil-mus-ovasi.jpg

16.06.2017

Mercedes-Benz Tourismo teslimatları hız kesmiyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Hassoy tarafından Lider Muş Tur’a satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Ersin Sayan’a teslim edildi. Sayan, Mercedes-Benz Tourismo araçlarına yaptıkları yatırımdan oldukça memnun olduklarını, araçların yüksek kaliteyi düşük işletme maliyetleri ile sağlıyor olmasından dolayı tercih ettiklerini belirtti.

lider-mus-tur.jpg

20.06.2017

Beydağı Turizm’in tercihi Mercedes-Benz Tourismo’dan yana

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler İstanbul tarafından Beydağı Turizm’e satışı gerçekleştirilen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, firma sahibi Sönmez İkde ve Kemal Yücekaya ile Hüseyin Çabuk’a teslim edildi. Teslimat esnasında İkde, Mercedes-Benz Tourismo araçlarının yakıt cimriliği sayesinde düşük işletme maliyetlerine sahip olduğunu, aynı zamanda yüksek kalite algısıyla müşteri memnuniyetini de sağladığını, bu nedenlerle de Mercedes-Benz Tourismo araçlarını her zaman tercih edeceklerini söyledi.

beydagi-turizm.jpg

Bireysel otobüs işletmecilerin tercihi Mercedes-Benz Travego

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler İstanbul tarafından Kamil Koç bireysel otobüs işletmecisine satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, HG Petrol yetkilileri Halil Bigiç ve Neşet Karatay’a teslim edildi. Bigiç ve Karatay, Travego araçlarından oldukça memnun olduklarını teslimat esnasında belirtti.

kamil-koc-bireysel-otobus-isletmecisi.jpg

21.06.2017

Mercedes-Benz Tourismo, Adıyaman Ünal Turizm filosunda yerini aldı

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman Gaziantep tarafından Adıyaman Ünal Turizm’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1,  Bedir Tunç, Hacı Ali Oral ve Yunus Sönmüş’e teslim edildi. Teslimat esnasında, Adıyaman Ünal Turizm’in daha önce olduğu gibi yatırımlarına Mercedes-Benz Tourismo araçları ile devam edecekleri, Mercedes-Benz araçlarından çok memnun kaldıkları ve herhangi bir sorun yaşamadıkları belirtildi.

adiyaman-unal-turizm-001.jpgLüks Ak-Sel yatırımlarına Mercedes-Benz ile devam ediyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler İzmir tarafından Lüks Ak-Sel Turizm’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Ümit Çetin ve Erol Temizkul’a teslim edildi. Daha önceki yatırımlarında da Mercedes-Benz araçlarını tercih eden Lüks Ak-Sel Turizm, yaptıkları yeni Tourismo 16 RHD 2+1 yatırımından oldukça mutlu olduklarını ve Tourismo araçlarının düşük yakıt sarfiyatı özelliğinden çok memnun olduklarını ekledi.

luks-aksel-turizm.jpgLOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.