Mercedes, otobüs filo müşterileri ile bir araya geldi

Mercedes, otobüs filo müşterileri ile bir araya geldi

Mercedes-Benz Türk müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla düzenlediği organizasyonlara devam ediyor. Mercedes-Benz Türk?ün büyük filolara sahip...

Mercedes-Benz Türk müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla düzenlediği organizasyonlara devam ediyor.

Mercedes-Benz Türk?ün büyük filolara sahip önemli müşterileri ve bayi yöneticilerinin  katılımı ile gerçekleştirilen buluşmada otobüs büyük müşteri ve filo müşterileriyle beraber Mercedes-Benz Türk satış sonrası ihtiyaçları dinlendi, ayrıca sektörel gelişmeler, Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler bölümü tarafından değerlendirildi.

Mercedes-Benz Türk?ün müşterilerinden gelen geri bildirimler ışığında çalışmalar yapıp, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflediği toplantıya Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ergiz Esen, Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Burak Tarım, Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Kısım Müdürü Bahattin Kılıçaslan, Şehirlerarası Otobüs Satış Müdürü Burak Batumlu?nun yanısıra Satış Sonrası ve Satış Ekibi ile BusStore Kısım Müdürü Haluk Burçin Akı ve Otobüs Geliştirme Kısım Müdürü Behiç Öztürk katıldı.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerinden ise Hassoy Trabzon, Has İzmir, Koluman An-kara, Mengerler Ankara, Mengerler Bursa, Mengerler İstanbul, Mengerler Sivas, Birollar Istanbul, Koluman Tarsus, Bayraktarlar Konya, Gelecek Erzurum ve Vangölü Motorlu Araçlar servislerinin yöneticileri ile Mercedes-Benz müşterilerinden Tokat Seyahat, Kanberoğlu, Yeşil Muş Ovası, Görele Seyahat, Has Bingöl, Van Gölü, Fındıkkale Turizm, Iğdırlı Turizm, İstanbul Seyahat, Ulusoy Turizm, Metro Turizm, Has Diyarbakır, Isparta Petrol, Özerçis Seyahat ve Urfa Cesur toplantıya katıldı.

Program dahilinde, Mercedes-Benz Türk yetkilileri, bayi yöneticileri ve müşterilerinin bir araya geldiği toplantı sonrasında yarım günlük Trabzon turu gerçekleştirildi.

Düzenlenen bu tarz bölgesel toplantılar aracılığı ile Mercedes-Benz Türk, müşterilerine etkin bir şekilde ulaşıp, Satış Sonrası Hizmetler aktiviteleri hakkında detaylı bilgi verebiliyor.

LOJİPORT

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.