Mann-fillter'den yenilikçi filtre çözümleri

Mann-fillter'den yenilikçi filtre çözümleri

Egzoz gazlarındaki nitrojen oksit düzeylerini düşüren seçici katalitik indirgeme sistemi (SRC), Ad/Blue su çözümleri için geliştirilmiş filtre yelpazesi...

Egzoz gazlarındaki nitrojen oksit düzeylerini düşüren seçici katalitik indirgeme sistemi (SRC), Ad/Blue su çözümleri için geliştirilmiş filtre yelpazesi olarak Türkiye?de ilk kez tanıtıldı. Mann-Filter Ad/Blue filtreleri, sistem aksamalarını, aşınma ve arızalara karşı korumaktadır. Automechanika İstanbul 2011?de sergilenen diğer Mann-Filter temaları arasında, geniş ürün ve yüksek kaliteli hizmet yelpazesi bulunmaktadır.

Kompakt Ad/Blue filtreleri, EURO 6 Avrupa Emisyon Standar-dı dahilinde saptanan bağlayıcı NOX eşikleri sınırları içinde kalacak seçici katalitik indirgeme (SCR) sistemi ile kamyon ve otobüslerdeki dizel motorlara önemli ölçüde destek olmaktadır.

Mann-Filter Ad/Blue filtreleri, en küçük tortu ve yalnızca birkaç milimetre boyuta sahip yabancı maddeleri bile Ad/Blue çözeltisinden ayırır. Bunun sonucunda, sistem aşınma ve arızaya karşı korunur.

Bu filtrelerin ayrıca çevre üzerinde de olumlu bir etkisi bulun-maktadır: SCR sistemi, aracın tüm kullanım ömrü boyunca nitrojen oksit emisyon değerlerini asgari seviyeye düşürür.

Mann-Filter, standında düzenlediği etkinliklerle de bayi ağını ve müşterilerini ağırlarken, basın ve ziyaretçilerden de büyük ilgi gördü. Standda, 2 gün boyunca belli periyodlarda devam eden etkinliklerde, Viyolinist Ceren Aksan elektrik keman şov gerçekleştirdi.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.