İmsan Grup, 60 yeni Tırsan ile artık daha güçlü

İmsan Grup, 60 yeni Tırsan ile artık daha güçlü

Tırsan; Mersin’in 40 yılı aşkın süredir öncü lojistik firmalarından İmsan Group’a 60 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti. Filosunun tamamı Tırsan araçlarından oluşan firmanın araç sayısı 150 adede ulaştı.

Ar-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Tırsan, Adapazarı fabrikasındaki teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; İmsan Group Yönetim Kurulu Başkanı Kerem İmrak, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Emin Dilovan Kınay katılım gösterdi.

Global Gelişmelere Entegre Ekibimiz İle Çözüm Sunuyoruz

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan İmsan Group Yönetim Kurulu Başkanı Kerem İmrak, “İmsan Group olarak 40 yılı aşan köklü sektör deneyimimizle geleceğe yürüyoruz. Sektördeki gelişimi, uluslararası güncel yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde bu gelişmelere uyum sağlayan çalışma anlayışımızla sadece şirketimizin değil sektörün güncelliği adına ilerlemesini sağlıyoruz. Sektörde 50’nci yılımıza doğru giderken global gelişmelere entegre bir ekiple yolumuza devam ediyoruz. Tırsan ile 14 yıldır başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, mevcut araç filomuzun hem tenteli gurubu hem de frigorifik gurubu Tırsan araçlarından oluşmaktadır. Tırsan’ın Türk markası olması, aynı zamanda uluslararası nakliyecinin her zaman yanında olması ve sektörümüzü her zaman destekleyen tutumunun yanı sıra, satış sonrasındaki hizmetlerinin de çözüm odaklı olması bizim için çok önemli” dedi.

İmrak sözlerine şu şekilde devam etti, “Filomuza son olarak katmış olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçları ile gıda, otomotiv yedek parça, tekstil ve hammadde taşımacılığı alanında müşterilerimize güvenli, hızlı ve kaliteli lojistik hizmetleri vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz uluslararası karayolu taşımacılık operasyonlarında da Tırsan’ı tercih etmemizin başlıca nedenleri; birçok farklı yük taşımacılığını sağlam araçları ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmemizdir. Tırsan araçlarının sahip olduğu çatı kaldırma özelliği sayesinde yurtdışındaki ülkelerde standartlara uygun şekilde taşımacılık yapabiliyor, ayrıca yükleme ve boşaltma operasyonlarımızı da kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Böylece zamanda tasarruf ediyor, büyük avantaj elde ediyoruz. Ayrıca, araçların (KTL) kaplamalı oluşu, 10 yıl pas yürümezlik garantisi ile değerlerini her zaman koruyor” ifadelerini kullandı.

Teslimat töreninde Tırsan araçları hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç, “Treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını her daim dinliyor, sektöre uygun araçlar geliştiriyor ve üretiyoruz. İmsan Group ile senelerdir devam eden başarılı bir iş birliğimiz bulunmaktadır. İş ortağımız, bugün teslimatını yapmış

olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarında bulunan patentli K-Fix sistemi sayesinde yüklerini güvenli şekilde taşıyabilecektir. Öte yandan müşterimiz, Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus aracının sahip olduğu 4 farklı seviyeli çatı kaldırma sistemi ile aracı farklı iç net seviyelerinde kullanabilecektir. Böylece, operasyonel olarak da yükleme ve boşaltma kolaylığı elde ederek, zamandan da hacimden de tasarruf elde edebilecektir” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, patentli K-Fix sistemi sayesinde, yüklerin en güvenli şekilde taşınmasını sağlıyor. Televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 adet yük bağlama noktası sayesinde, 500’den fazla yükleme kombinasyonu sunan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus’ın üst yapısı ve perdeleri Code XL standartlarına %100 uyum sağlıyor.

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, 2.800-2.850-2.900-2.950-3.000 mm iç net opsiyonu ile maksimum yükleme imkânı sunuyor ve yükleme esnasında 500 mm çatı ekstra kaldırma özelliği ile operasyonel hız ve verimlilik avantajı sağlıyor.

Ayrıca, 7,200 kg forklift aks yüküne dayanımlı taban özelliği ile Tenteli Perdeli Maxima Plus, şasi ve çelik aksamlarının çinko-fosfat tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde ürünleri 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına alıyor.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.