IFS, inşaatçılarla buluşuyor

IFS, inşaatçılarla buluşuyor

IFS’nin İngiltere’deki Ar-Ge merkezinde 15 yılı aşkın süreden bu yana tasarlanıp, geliştirilen IFS İnşaat ve Taahhüt Çözümü’nün paylaşılacağı...

IFS’nin İngiltere’deki Ar-Ge merkezinde 15 yılı aşkın süreden bu yana tasarlanıp, geliştirilen IFS İnşaat ve Taahhüt Çözümü’nün paylaşılacağı etkinliğin açılış konuşması İNTES (Türkiye İnşaat Sanayicileri İşverenler Sendikası) Genel Sekreteri H. Necati Ersoy tarafından yapılacak. SİNPAŞ Yapı Endüstrisi’nden Taner Akkaş ve DORÇE Holding’den Ahmet Fikret Köse ve Serhat Polatdemir ERP yazılımı seçiminden, projelendirmeye ve uygulamaya kadar olan tüm süreçlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

12 Mayıs Perşembe günü Ankara HiltonSA Hotel’de 13.30-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan seminerde, proje tabanlı endüstrilerde ERP entegrasyonu, iş programı yönetiminden, proje bütçe ve maliyet izlemeye, şantiye süreçlerinden taşeron yönetimine kadar inşaat sektörüne ait özel süreçlerin IFS ERP ile nasıl çözümleneceği ve inşaat sektörünü ilgilendiren diğer tüm uygulamalarda IFS ERP İnşaat Çözümü’nün sunacağı özellikler katılımcılara aktarılacak.  IFS İnşaat Günü, sunumların ardından düzenlenecek kokteyl ile sona erecek.

1983 yılında İsveç’de faaliyete başlamış olan IFS, dünyada 54 ülkede 3 binin üzerinde firmada başarı ile uygulanmaktadır. Dünyada 6 Ar-Ge Merkezi’nde binden fazla mühendis ile geliştirilen IFS ERP Uygulamalarının SOA bazlı yapısı ile adım adım devreye alınabilme özelliği ile firmalara büyük avantajlar sağlanmaktadır.


LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.