Her yüke bir KRONE var

Her yüke bir KRONE var

Krone, içecek taşımacılığı yapan Sır Meşrubat, inşaat ürünleri nakliyesi gerçekleştiren Gemikaya Grup ve otomotiv yedek parça taşımacılığı...

Krone, içecek taşımacılığı yapan Sır Meşrubat, inşaat ürünleri nakliyesi gerçekleştiren Gemikaya Grup ve otomotiv yedek parça taşımacılığı yapan Profreight Uluslararası Taşımacılık firmalarının tercih ettiği marka olarak ön plana çıktı.

 Sır Meşrubat: Kullanım kolaylığı cezbediyor

Ankara Çalışkan Otomotiv’den aldığı 3 adet Krone Profi 2 ile filosuna takviye yapan Sır Meşrubat, aynı zamanda Sırma Madensuyu ve içeceklerinin İç Anadolu Distribütörülüğü’nü yürütüyor. 2007 yılında faaliyetlerine başlayan firma meşrubat, su ve soda taşımacılığı gerçekleştiriyor. Filolarında birçok marka römork bulunduğunu, yeni araç alım kararı verdiklerinde en kolay yükleme-boşaltma sistemine sahip, ayrıca sertifikalı yük güvenlik sistemleri nedeniyle Krone’yi seçtiklerini belirten firma yetkilileri, römork filolarında artık sadece Krone’ye yer olduğunu söylediler.

 Gemikaya Grup: Ağır yükleri güvenle taşımak için

Tüm Türkiye genelinin yanı sıra, Nahçıvan’a da inşaat malzemeleri taşımacılığı gerçekleştiren Gemikaya Grubu, Krone Yetkili Satıcısı Aykan Motor Taşıtlar A.Ş.’den aldığı 10 adet Krone Profi-1 tip yarı römorklar ile filosunu ve hizmet alanını genişletmeyi  hedefliyor.

Merkezi Ümraniye’de bulunan firmanın Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çelebi, Aykan Motor tesislerinde düzenlenen teslimat töreninde Krone’nin satış sonrası servis hizmetlerinde gösterdiği hassasiyetin kendilerini tereddütsüz Krone’ci yaptığını belirterek “Ağır yükler taşıyoruz. Bu yüklerin yükleme-boşaltmalarında çok zaman kaybediyoruz. Krone, bu süremizi çok azalttı. Daha hızlı ve güvenli nakliye gerçekleştirmeye başladık” dedi.

Profreight Taşımacılık: Özel yüklere özel römorklar

 İspanya ve Portekiz başta olmak üzere Avrupa ülkelerine otomotiv yedek parça ve tekstil taşımacılığı hizmeti veren Profreight Uluslararası Taşımacılık, filosunu Adana Krone Yetkili Satıcısı İsotlar’dan aldığı 3 adet Mega-2 tip Krone römorklar ile zenginleştirdi.

2004 yılında faaliyetlerine başlayan Profreight Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Gedizşener, Aykan Motor tesislerinde düzenlenen törende yaptığı konuşma da “Özellikli yükler taşıyoruz. Hassas ve ekonomik değeri yüksek ürünler. Bu ürünlerin taşımacılığı da bir o kadar hassasiyet gerektiriyor. Bunun için tercihimiz Krone oldu. Krone römorkların ihtiyacımızı karşılayacağına eminiz.” dedi.

Teslimat törenine Aykan Motor ve Profreight yetkililerinin yanı sıra Doğuş Otomotiv Krone Bölge Satış Şefi Ömürden Özacar da katıldı.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.