Gürsel Taşımacılık, başarı çıtasını en tepeye koydu

Gürsel Taşımacılık, başarı çıtasını en tepeye koydu

Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz, “Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük taşıma operatörü olmayı hedefliyoruz” dedi.

Gürsel Taşımacılık A.Ş., Ürdün’deki iştirakinin 2.faz ihalesini de kazandığını duyurdu. Yapılan açıklamada; “Jordanian and Turkish for Public Bus Management and Operation Company ‘nin 2019 yılında faaliyete başladığı 5+5 yıllık kontratı 2. Faz ihalesini de kazanılmasıyla uzamış, toplam hizmet süresi gerçekleşen 3,5 yıla ilave olarak 5 + 5 yıl genişlemiştir” denildi.

“2023 YILI 3.2 MİLYAR KONSOLİDE CİRO BEKLİYORUZ”

Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz yaptığı açıklamada; “2. fazla birlikte Ürdün’de faaliyet gösteren mevcut 135 araçlık kapasitemizi 136 araç daha artarak toplam 271 araca çıkarttık. Filomuz da 5 + 5 yıl süreyle faaliyette kalacaktır. 5+5 yıllık sürede toplam ciro büyüklüğünün 315.000.000 USD olmasını beklemekteyiz” dedi.

hurer-fethi-gunduz-moayad-abu-fardeh-turker-karahasan-levent-birant.jpeg

SOLDAN SAĞA: Hürer Fethi Gündüz, Moayad Abu Fardeh, Türker Karahasan, Levent Birant.

Gürsel Taşımacılık A.Ş, 2019 yılında faaliyete başladığı operasyonlarında, proje kapsamında verdiği hizmetler; sürücü seçme-yerleştirme, eğitimler, kurumsal giyim-dış görünüm ile otobüslerin tamir bakım servisleri, sürücü konaklama alanları, yakıt istasyonu, geri dönüşümlü otomatik dış yıkama istasyonu ve operasyon kontrol merkezinin bulunduğu 45.000 m2 büyüklüğündeki Ortadoğu’nun en modern garajının inşaası da yer almaktadır. Bu operasyonun yürütülmesinde tamamen Türk ekipler tarafından geliştirilen, hat planlama, sürücü görev planlama, garaj ve filo yönetimi, araç takip sistemini tümleşik olarak yönetebilen özel ERP sistemi bulunmaktadır. Tüm faaliyetlerin tek ekran üzerinden izlenebildiği sistemler Ürdün’de halen ilk ve tek olarak Gürsel tarafından işletilen operasyonlarda kullanılmaktadır.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.