Gökdenizler, yine Volvo'nun Star'ı

Gökdenizler, yine Volvo'nun Star'ı

Volvo hizmet merkezlerinin performansını ve Volvo standartlarına uygunluğunu ölçmeye yardımcı değerlendirme sistemi olan Volvo Star Workshop kapsamında...

Volvo hizmet merkezlerinin performansını ve Volvo standartlarına uygunluğunu ölçmeye yardımcı değerlendirme sistemi olan Volvo Star Workshop kapsamında her yıl yıldız bayi seçimi yapılıyor. Bu seçmelerde sunduğu hizmet kalitesi ile Gökdenizler Otomotiv, bu yıl yeniden birinciliğe hak kazandı.

Volvo Star Workshop, servis hizmetlerinin bir yıllık bir süre boyunca operasyonel ve finansal açılardan değerlendirilmesi ile belirleniyor. Bu değerlendirme, parça, bayi geliştirme ve stok yönetim sistemini kapsıyor. Bu ana başlıkların altında daha detaylı alt bölümler de bulunuyor. Tüm bölümlerden en iyi puanı toplayan Volvo bayi, Volvo Star Workshop olmaya hak kazanıyor. 

Yapılan yıllık değerlendirmeler sonucunda, Volvo Kamyon’un Mersin yetkili servisi Gökdenizler Otomotiv, 2008 yılında olduğu gibi bu yıl da Volvo Star Workshop seçildi. Gökdenizler, atölye, araç parkı, yedek parça deposu ve idari alanlarının gelişmişliği ile dikkat çekiyor. 2200 m2’si kapalı olmak üzere toplam 10 bin m2’lik alana kurulu atölyede; her biri 26 metre boyunda, 2 araca hizmet verme kapasitesine sahip 7 hol bulunuyor. Bu hollerin ikisinde kaporta boya, beşinde ise mekanik tamir hizmetleri veriliyor. Aynı anda 14 aracın işlemlerini gerçekleştirme imkanına sahip olan Gökdenizler, günde toplam 40-50 araca hizmet verebilecek bir yapıya sahip.

Gökdenizler Otomotiv, Mersin Volvo servisi ile tüm ticari taşıt dünyası için örnek oluşturuyor. Mimari ve fiziki yapısı ile bölge standartlarını yükselten Gökdenizler’in tesisi gelişen araç teknolojisi ile birlikte değişen müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Tüm bakım hizmetlerini, mekanik, elektronik işlemleri, kaporta, boya, yedek parça, aksesuar, yağ ve benzeri tüm ihtiyaçlar Volvo standartlarına uygun olarak Gökdenizler’de karşılanıyor. Mersin merkezli uluslararası taşımacılar ile birlikte tüm Volvolara hizmet veren Gökdenizler’in müşterileri arasında Ortadoğu ve Avrupalı taşımacılar da bulunuyor.

 

LOJİPORT

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.