Gaziantepli nakliyeciler TIRSAN'ı ziyaret etti

Gaziantepli nakliyeciler TIRSAN'ı ziyaret etti

Türkiye’nin treyler üretim merkezi Tırsan Adapazarı fabrikası, Türkiye’nin lojistik şehri olan Gaziantep’in önde gelen nakliyecilerini ağırladı. 38 kişiden oluşan heyet, Ar-Ge merkezinde geliştirilen en son yenilikleri yakından gördü.

Türk treyler sektörünün lideri Tırsan, Avrupa’nın en modern ve en yenilikçi üretim merkezi olan Adapazarı tesislerinde Türk lojistik sektörünün örnek şehirlerinden Gaziantep’in önde gelen nakliyecilerini ağırladı. 14 Eylül’deki organizasyona 36 nakliyeci katıldı ve ziyaretçiler Tırsan’ın üretim süreçlerini, yeni teknolojileri ve yeni ürünleri ile ödüllü Ar-Ge merkezini inceleme fırsatı buldular.

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Gaziantep’in Türkiye’nin Ortadoğu’ya açılan ihracat kapısı olduğunu bu başarının arkasında da nakliyecilerin bulunduğunu söyledi. Son derece başarılı ve çalışkan olan Gaziantepli nakliyecileri bir arada görmekten ve fabrikalarında ağırlamaktan büyük gurur duyduklarını aktaran Nuhoğlu,  “Gaziantep üreten, ihracat yapan ve ülkemizin kalkınmasına destek veren en önemli şehirlerimizin başında geliyor. Gaziantep’in gelişmesine en büyük katkıyı veren sektör ise hiç kuşkusuz lojistiktir.” dedi. Nuhoğlu Gaziantepli nakliyecilerin taşımacılıkta uzmanlaştıklarını, yaptıkları yatırımlar, kullandıkları ekipmanlar ve profesyonel yaklaşımları ile ekmeklerine ve geleceklerine sahip çıktıklarını ve diğer şehirlere de örnek olduklarını söyledi. Tırsan olarak 40 yıldır nakliyecilerin yanında olduklarını, sadece ürün satmadıklarını, nakliyecilerle beraber onların ihtiyaçlarına göre ürün geliştirdiklerini ve sektörün büyümesi için çözüm ürettiklerini aktaran Nuhoğlu, “Biz Türkiye’nin ve Türk nakliyecilerinin markasıyız. Aynı gelecek için çalışıyoruz. Bugün Avrupa’nın en hızlı büyüyen markasıysak ve Avrupa’nın en geniş ürün gamına sahip araçlarını üretiyorsak, bu sizlerin desteğiyle oldu. Hep beraber çok daha büyük başarılara imza atacağız” diye konuştu. 

gaziantep-musteri-ziyareti-tirsan-fabrika.-(2).jpg

LOJİPORT

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.