Gaziantep 10 tramvay daha alıyor

Gaziantep 10 tramvay daha alıyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, 10 adet tramvay alımı için ihale düzenlendiği ve ihalenin 25 Nisan'da yapılacağı belirtildi.Açıklamada,...

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, 10 adet tramvay alımı için ihale düzenlendiği ve ihalenin 25 Nisan'da yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, ihaleyi yüklenecek firmanın 10 adet tramvayı 12 ay içerisinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi raylı sistem depo sahasında teslim edeceği ifade edildi. İhale dokümanının Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde görülebileceği ve Satın Alma Daire Başkanlığı İhale Alım Satım Şube Müdürlüğü'nden 350 liraya satın alınabileceği kaydedildi. Açıklamada, isteklilerin teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecekleri bildirildi.

Konsorsiyumların ihaleye teklif veremeyeceği, ihaleye verilen tekliflerin geçerlik süresinin ihale tarihinden itibaren en az 90 takvim günü olması gerektiğine dikkat çekildi.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.