Erta Lojistik’in ilk tercihi TIRSAN konteyner taşıyıcısı

Erta Lojistik’in ilk tercihi TIRSAN konteyner taşıyıcısı

Nakliye ve lojistik firmalarına konteyner taşımacılığı alanında hizmet sunmak için kurulan Erta Lojistik A.Ş, ilk filosunu Tırsan ile oluşturdu. Firma filosuna 50 adet Tırsan SHG.S Konteyner Taşıyıcı kattı.

Erta Lojistik A.Ş filo yatırımında, Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan’ı tercih ederek 50 adet Tırsan S.H.G.S Konteyner Taşıyıcı aldı. Araçların ilk 20 adedi 1 Aralık’ta Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında yapılan törenle teslim edildi. Teslimat törenine Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Erta Lojistik A.Ş ve Tan Group Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Tan ile grup şirketleri Tan Group Lojistik Genel Müdürü Ali Ramazan Öz, Genel Müdür Yardımcısı Gizem Çalık, Satın Alma Müdürü Aysun Akat, Tan Group Gümrük Müşavirliği Genel Müdürü Barbaros Arif Serin, Genel Koordinatör Fuat Kaymakçalan, Özel müşteriler Koordinatörü Turgay Başer, Erta Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Tan, Operasyon Müdürü Bilgin Sevinç ve DAF-TIRSAN Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katıldı.

Teslimat töreni öncesi bir konuşma yapan Erta Lojistik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Tan, Tırsan’ın yerli markası olmasının kendileri için çok önemli olduğunun altını çizerek, “Treyler denilince akla gelen tek marka her zaman Tırsan’dır” dedi. Tırsan tercihlerinin nedenlerini de açıklayan Tan, “Tırsan ile ilgili hep olumlu referanslar aldık. Tırsan’ın müşteriye verdiği değeri, samimiyeti ve satış sonrası hizmetlerindeki kalitesi alım yapmamızda çok etkili oldu. Bunun yanında sağlamlık, verimlilik ve ikinci el değeri de ilk tercihimizin Tırsan olmasını sağladı” diye konuştu. 

Erta lojistik A.Ş hakkında da bilgi veren Erkan Tan, “Erta Lojistik A.Ş, 1998 yılından bu yana nakliye ve lojistik firmalarına gümrükleme hizmeti veren Tan Group Lojistik’in bünyesinde kuruldu. Kuruluş amacı tamamen iş birlikteliğimiz olan nakliye ve lojistik firmalarına 45 ft’lik konteyner taşımacılığı alanında çözüm ortağı olmaktır. Bu alanda daha profesyonel ve kaliteli toplu bir hizmet sunma hedefi ile yola çıkılmıştır. Bir diğer şirketimiz ise Tan Group Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. dir. Hedefimiz; nakliye ve lojistik şirketlerine hem tır tescil alanında gümrük hizmeti sunmak ve ithalat ihracat konusunda gümrük müşavirliği işlemlerinde çözüm ortağı olmak, hem de yurtiçinde konteyner taşımacılığı kapsamında hizmet vermektir. Nakliye ve Lojistik firmalarımıza tır gümrük, gümrük müşavirliği ve konteyner taşımacılığı alanlarında hizmet vermek için yola çıktık. Türkiye geneline yayılmış yaklaşık 30 ofisimizde 180 çalışanımızla hizmet sunuyoruz. Kaliteli hizmet üretimi için tüm nakliye ve lojistik firmalarımızın hizmetindeyiz” dedi. 

Tırsan SHG.S İşimizi Kolaylaştıracak

Ana işlerinin yurtiçi konteyner taşıma olduğunu belirten Erkan Tan, bu nedenle en iyi markayı ve ürünü tercih ettiklerini söyledi. Konteyner taşıma işinde büyümek istediklerini aktaran Tan şöyle devam etti: “Aldığımız araçlar 45 ft olup, uzun deveboynu ile Türkiye pazarındaki 45 ft taşıma özelliğine sahip uzayabilir konteyner şasi araçlarına göre hem operasyonel işlerimizde kolaylık sağlamakta hem de ergonomik yapısı sayesinde servis yedek parça ve kullanım ömrünü uzatmakta. Böylece maliyetlerimizi de minimum seviyeye indirmekte. Ayrıca araçlarda bulunan smart board dijital takip sistemi sayesinde araç içerisindeki tüm fren ve yük dağılımlarını kabinde şoförün dijital olarak anlık okumasını sağlıyor, buda bizim için büyük avantaj” açıklamasında bulundu.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.