EKOL, 10 Kasım’da Atatürk’ü özel bir filmle anıyor

EKOL, 10 Kasım’da Atatürk’ü özel bir filmle anıyor

Filmde; Ekol’ün, Atatürk’ün hatıralarına ve ilkelerine sonsuz bağlılıkla Türkiye’yi geleceğe taşımak için hiç durmadan çalışmaya devam edeceği konu edildi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 84. yılında Ekol Lojistik tarafından hazırlanan 10 Kasım filmi ile anıldı. Filmde; Ekol’ün, Atatürk’ün hatıralarına ve ilkelerine sonsuz bağlılıkla Türkiye’yi geleceğe taşımak için hiç durmadan çalışmaya devam edeceği konu edildi.

Ekol ekibi tarafından filmin Atatürk’ün “çalışma ve üretme” teması ile birleştirilmesine karar verildikten sonra anma ortak noktasına varıldı. Bugüne kadar yapılmış animasyonlu anma filminden farklı olması için çizgi resimlerin hareketliliğiyle temanın oluşturulmasına karar verildi.

FİLM İÇİN 11 KİŞİLİK YARATICI EKİP ÇALIŞTI

Ekol için Dijital Medya Ajansı RealWorks tarafından hazırlanan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü filmini, 11 kişilik yaratıcı ekip, üç haftada yayına hazır hale getirdi. Filmin binlerce kişiye ulaşması tahmin ediliyor.

Ekol’ün Atatürk’e özlem ve minnetinin vurgulandığı filmde; “Biz her gün binlerce müşterimiz için yüzbinlerce ürün taşıyoruz. Lojistikte yeni yaklaşımlar ve teknolojileri, sürdürülebilirlik ilkemizle taşıyoruz. Doğa ve tüm canlılar için iyiliği taşıyoruz. Ama her şeyden önemlisi 12 ülkede, binlerce Ekollü ile çıktığımız her yolculukta O’nu kalbimizde taşıyoruz.” denildi.

Büyük önder Atatürk’e saygı filmi, Ekol’ün sosyal medya hesaplarının yanı sıra YouTube üzerinden https://www.youtube.com/watch?v=i27xIdRZivM linki ile izlenebilecek.

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.