Doğuş Otomotiv en yenileri tanıttı

Doğuş Otomotiv en yenileri tanıttı

Doğuş Otomotiv ağır ticari araç markaları Scania, Krone ve Meiller, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük fuarları arasında yer alan Auto Trans 2010, Antalya...

Doğuş Otomotiv ağır ticari araç markaları Scania, Krone ve Meiller, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük fuarları arasında yer alan Auto Trans 2010, Antalya Ticari Araçlar Üst Yapı Elemanları ve Yan Sanayi Fuarı’nda en yeni ürünlerini müşterileri ile buluşturdu.

Akdeniz Bölgesi’nin en önemli fuarları arasında yer alan ve bu yıl sekizincisi düzenlenen Auto Trans 2010, Antalya Ticari Araçlar Üst Yapı Elemanları ve Yan Sanayi Fuarı 14-17 Ekim tarihleri arasında Antalya Expo Center Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Antalya Scania, Krone ve Meiller Yetkili Satıcı ve Servisi Başaran Otomotiv ile fuara katılan Doğuş Otomotiv, fuar alanındaki standında sergilediği Scania, Krone ve Meiller marka ürünlerini Antalyalı ziyaretçilere tanıtma fırsatı buldu. Doğuş Otomotiv standında Scania, G420 CB8X4EHZ model İnşaat Kamyonu, G420 LB8X2MNA model Kamyon, G420 CA4X2HSA model Euro4 normuna sahip Normal kabin çekici, G420 CA4X2HSA model Euro5 normuna sahip Highline kabin çekici ile Krone Cool Liner Duoplex Steel model (200/50 Soğutucu üniteli) ve Meiller Çelik ve Alüminyum Yarı Römork Damper ile 1 adet Kamyon üzeri damper sergilendi.

Fuar alanında açıklama yapan Doğuş Otomotiv yetkilileri, Antalya’nın Akdeniz Bölgesi’nin merkezi haline geldiğini belirterek “Lojistik sektörü için bu bölgede çok büyük bir potansiyel bulunmaktadır. Özellikle Türkiye’nin yaş sebze ve meyve ihracatının büyük bir kısmının bu bölgeden gerçekleştiği de göz önünde bulundurulursa, uluslararası nakliye için Antalya Bölgesi büyük önem taşımaktadır. Doğuş Otomotiv olarak Antalyalı nakliyecilerimizin karşısına en yeni ürünlerimiz ile çıkıyoruz. Teknoloji, güvenlik, düşük işletme maliyetine sahip Scania araçlarımız, sağlıklı ve üstün hijyen sağlayan Krone Cool Liner treylerimiz ve her yükün altına rahatça girecek sağlamlığı ile dikkat çeken Meiller damperlerimiz ile her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeyi arzulamaktayız.” açıklamasında bulundular.

Doğuş Otomotiv, distribütörlük faaliyetlerini sürdürdüğü dünyanın önde gelen ağır ticari araç markası Scania, Avrupa’nın en büyük treyler üreticisi Krone ve yine Avrupa’nın en büyük damper üreticisi Meiller ile lojistik sektörünün karayolu taşıma faaliyetlerine ürün tedarik ederek taşımacılarımızın günümüz rekabet ortamında en güçlü destekçisi olmaktadır

LOJİPORT

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.